se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:

LEXXUS Architekt

Při rekonstrukci či zařizování novostavby nebo starší nemovitosti klademe velký důraz na kvalitní provedení rekonstrukce, do které bez obav investujeme. Nejvíce však budeme každý den obklopeni prostředím nového či předělaného bytu a zde často zapomínáme, že obrátit se na odborníky znamená méně starostí, propracovaný výsledný vzhled a praktické řešení od profesionálů, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Spolehnout se na odborníky se nám také vyplatí, pokud  plánujeme předat byt k prodeji či máme developerské ambice, kdy především byty v Praze nabízejí vysokou konkurenci v rámci developerských projektů a je třeba nabídnout to nejlepší.

Pokud si budete nemovitost zařizovat sami, bude vás to stát mnoho obíhání, starostí a času, proto doporučujeme se obrátit na realitní kancelář LEXXUS a využít služby LEXXUS Architekt, která je nabízena ve spolupráci s přední českou interiérovou architektkou Ing. Arch. Annou Lácovou. Tuto službu si můžete nastavit přesně podle vašich finančních možností a potřeb dalších konzultací. Pro rekonstrukci a větší úpravy v bytě oceníte pomoc při standardním vybavení bytu, které zahrnuje výběr podlahy, dveří, obkladů a dlažeb, potvrzení výběru sanity a vypínačů a zásuvek, které dohromady budou tvořit dokonalý designový vzhled. V rámci jednoho dne tak budete mít jasno ve výběru pod dohledem profesionála, který patří mezi špičku mezi českými designery.

V případě, že potřebujete pomoci se zpracováním architektonické studie dispoziční úpravy bytu, o to důležitější zde bude názor a pomoc profesionála. LEXXUS Architekt vám zajistí návrh úprav a základní vybavení prostoru nábytkem. Nezáleží, zda chcete sloučit dva byty do jednoho, rozdělit jeden byt na dva či pouze dispoziční úpravy v rámci jedné jednotky, cena je stejná pro všechny tyto varianty.

Pro komplexní zpracování architektonické studie a návrhu interiéru je ideální varianta řešení na klíč, která obsahuje vše, co budete potřebovat pro řešení interiéru, návrh vybavení bytu nábytkem, dispoziční úpravy, návrh kuchyňské linky, koupelny a WC, materiálové řešení spolu s výběrem barev a základní návrh světel, který je velmi důležitý a často se zanedbává. Za příplatek je možné mít zpracování ve 3D, pomocí kterého si všechny budoucí změny perfektně představíte. Další možností je návrh realizační dokumentace, která obsahuje finalizaci interiérového řešení včetně podkladu pro výběr dodavatelů, specifikaci materiálů a jednotlivých kusů interiérového vybavení a doplňků včetně textilií. Pomůžeme také s atypickými prvky a nábytkem, osvětlením a zařízením v koupelně a WC.

Svěřte svůj nový byt do rukou profesionálů, tato cenově dostupná investice se vám bohatě vrátí v komfortním a praktickém bydlení, které bude designově sladěné a bude odpovídat moderním trendům a vašim požadavkům. Zařízení bytu je dlouhodobá záležitost a zaslouží si péči, kterou LEXXUS Architekt dodá v nejvyšší kvalitě.

                        

 

 

 

Mohlo by vás zajímat

Palác Dlouhá - nové byty Praha 1
Palác Dlouhá - nové byty Praha 1 Info v RK Dlouhá, Praha 1 od m2
Rodinné domy Cholupice
Rodinné domy Cholupice od 8 499 000 Kč Podchýšská, Praha 4 od 167 m2
Vysoký Újezd - nové domy a pozemky
Vysoký Újezd - nové domy a pozemky od 2 192 400 Kč Vysoký Újezd od 127 m2
Rezidence Nautica - nové byty Praha 10
Rezidence Nautica - nové byty Praha 10 od 9 511 605 Kč K Vodě, Praha 10 od 176 m2
Modrý Platan - nové rodinné domy
Modrý Platan - nové rodinné domy od 6 690 000 Kč Vysoký Újezd od 130 m2
Bydlení Na Beránku I. - nové byty Praha 4
Bydlení Na Beránku I. - nové byty Praha 4 od 5 205 000 Kč Československého exilu, Praha od 78 m2
White Garden - nové byty na Praze 5
White Garden - nové byty na Praze 5 od 5 995 000 Kč Na Bělidle, Praha 5 od 61 m2
Nové byty Vršovice
Nové byty Vršovice od 4 224 500 Kč Vršovická, Praha 10 od 43 m2
Rodinné bydlení Na Cibulce - nové byty Praha 5
Rodinné bydlení Na Cibulce - nové byty Praha 5 od 6 408 199 Kč Naskové, Praha 5 od 93 m2