se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
lexxus logo

Nová Chýně - nové rodinné domy

Nové domy ve výstavbě

Rudenská - Nové domy ve výstavbě

Chýně, Chýně

Dispozice (od-do) 4+kk - 7+kk
Cena včetně DPH (od-do) 5 116 703 Kč - 11 460 488 Kč
Energetický štítek B
Dokončení Ihned k nastěhování
Web projektu http://www.chyne-domy.cz

Nová Chýně, nízkoenergetický projekt nových rodinný domů, je součástí obce Chýně pouhé 2 km od hranice Prahy, v blízkosti městské části Zličín. V rámci projektu Nová Chýně bude realizováno 54 rodinných domů k prodeji o dispozičním řešení 4+kk7+kk s venkovním stáním nebo garáží pro 1 a 2 automobily.

Nová Chýně nabídne i několik parků s dětskými hřišti rozdělenými podle věku, volnočasové mateřské centrum a polyfunkční objekt s drobnými službami pro obyvatele. Přispěje tak k již velmi dobré občanské vybavenosti obce Chýně, která mimo jiné zahrnuje mateřskou a základní školu, dětská hřiště, obecní úřad, praktického lékaře, obchody, restaurace a přírodní koupaliště s písečnou pláží.

Dopravní dostupnost hlavního města Prahy je zajištěna příměstskou autobusovou linkou 358 v docházkové vzdálenosti, která Vás za 13 minut dopraví na Zličín. Vlaková stanice Chýně - jih je dostupná do 10 minut, vlakem se dopravíte na nádraží Praha - Smíchov Na Knížecí nebo Rudná u Prahy.

Pokud hledáte rodinné bydlení v klidné lokalitě v blízkosti Prahy, jsou pro Vás nové rodinné domy v rámci projektu Nová Chýně tou správnou volbou.

Video: Okolí projektu Nová Chýně

ikona tisku

Better reality by

šedivé lexxus logo