se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
info_icon info_icon info_icon info_icon

Rodinné domy Horní Počernice Praha 9

Stavba druhé etapy zahájena

K Berance, Praha 9, Horní Počernice

Dispozice (od-do) 4+kk - 5+kk
Cena včetně DPH (od-do) 5 884 265 Kč - 7 989 356 Kč
Energetický štítek B
Dokončení léto 2017
Web projektu -

Video z okolí projektu nových domů na Praze 9 ke shlédnutí přímo zde: lokalita projektu.

V určité etapě Vašeho života budete postaveni před otázku: Jak dál?

Už nejste jen Vy? Jste rodina a to, co bylo důležité ještě před pár lety možná před pár měsíci, Vás vlastně už vůbec nezajímá. Začínáte přehodnocovat své priority.

Jste aktivní a mnoho času trávíte v práci, potřebujete vše na dosah, ale odpoledne a večer toužíte po klidu a tichu.

V sobotu a v neděli když se probudíte po dlouhém spánku ve svém novém domě, posnídáte na zahradě a odbydete svého psíka venčením na soukromém trávníku, máte najednou chuť trochu upustit páru, jít si zaběhat nebo na dlouhou procházku lesem (v blízkosti totiž máte Počernický rybník, Xaverovský háj) nebo se chcete jet podívat na zámek Chvaly a Chvalskou tvrz, a pak, když se Vám nechce vařit oběd v kuchyni s výhledem na Vaši zahradu, toužíte po příjemné restauraci?

Váš manžel může být většinu dne pryč, odjede autem a vy jste sama s dětmi, zahrada jim brzy nebude stačit, a protože jsou zvědaví a Vy jste společenská, brzy budete hledat kavárnu k posezení a probrání všech malých i velkých starostí s maminkou kamarádů Vašich dětí ze školy a školky. Útulný dětský klub plný nových hraček, které Vaše ratolesti zabaví možná i na pár hodin a jen chvilku od Vašeho domku je malým zázrakem. V projektu totiž vznikne moderní dětské hřiště, kde si mohou Vaše ratolesti hrát a Vy je budete mít stále pod dohledem.

Klidný víkend je třeba občas vyměnit za velký nákup nebo prostě být jen chvilku sami a vidět dobrý film, společně si zaplavat, a pokud je při romantické večeři chuť na víno, můžete klidně nechat auto doma, autobus Vás přibližně za 8 minut doveze na metro B, v okolí projektu jsou 3 autobusové zastávky (Na Kovárně, Třebešovská a Ve Žlíbku) a pravidelná linka vlakového spojení mezi Horními Počernicemi a Masarykovým či Hlavním nádražím trvá pouhých 16 minut.

Říkáte si, že všechno prostě mít nelze? Dům, zahradu, dost blízko, ale i dost daleko, mít vše ale i nic? Můžete to zkusit, někdy není třeba měnit sny. Porozhlédněte se po tom, co doopravdy hledáte.

Rodinné domy k prodeji od velikosti 127 m2 až do 183 m2 se zahradou od 100 m2 do 300 m2 ležící v ulici K Berance jsou tak akorát pro každého. 87 těchto nových domů na Praze 9 v dispozicích 4+kk nebo 5+kk bude tvořit harmonický celek a dokonce i ten z nejnáročnějších si přizpůsobí dům svým potřebám. Tento rodinný projekt nabídne kvalitní standardy, nové domy s nízkou energetickou náročností typu "B", úsporný plynový kondenzační kotel s možností změny na tepelné čerpadlo či možné doplnění o vytápění krbem.

Vlastní rodinné domy v Praze za výrazně nižší cenu než u solitérních domů (popř. srovnatelnou cenou s byty).

Kompletní občanská vybavenost přímo v místě. Nejbližší školky U Rybníčku a IQ School, základní školy, střední škola pro administrativu, zájmové kroužky (angličtina, hudební škola). Dále možnosti na Černém mostě - restaurace, obchody a služby v CČM, Hornbach, IKEA, Makro, dětská herna Lvíček a jiné. Sportovní nadšenci mohou využít přilehlou cyklostezku, která navazuje na Klánovický les, anebo golfové hřiště Golf Resort Black Bridge, bowling, plavci ocení přírodní koupaliště Svépravice.

Ať jste zatím jen na začátku Vaší cesty a rodinu teprve zakládáte, nebo když už si právě užíváte Vašich dětí naplno a na nic jiného není čas a prostor, anebo Vás již děti opouštějí za svými sny a Vy se znovu chystáte žít jen svým životem, máme Vám co nabídnout. Projekt splňuje veškeré nároky rodinného bydlení.

Rodinné domy Horní Počernice Praha 9
Stavba druhé etapy zahájena

K Berance, Praha 9, Horní Počernice

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Rodinné domy a pozemky Vinoř
Rodinné domy a pozemky Vinoř od 7 399 000 Kč V Žabokřiku , Praha 9 od 0 m2
Zahrady Roztoky - rodinné domy k prodeji
Zahrady Roztoky - rodinné domy k prodeji od 8 239 791 Kč Jantarová , Roztoky od 161 m2
Nová Chýně - nové rodinné domy
Nová Chýně - nové rodinné domy od 4 873 050 Kč Rudenská , Chýně 0 od 84 m2
Poslat email příteli
zavřít okno