se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
lexxus logo

U BOROVIČEK

Rezidence U Boroviček nabízí exkluzivní bydlení v srdci Prahy

U Boroviček - Rezidence U Boroviček nabízí exkluzivní bydlení v srdci Prahy

Praha 6, Řepy

Dispozice (od-do) 1+kk - 4+kk
Cena včetně DPH (od-do) 5 119 000 Kč - 14 980 000 Kč
Energetický štítek B
Dokončení podzim 2021
Web projektu https://rezidenceuborovicek.cz/


Jedním slovem unikátní. Tak by se dal nazvat ambiciózní projekt, ve kterém spojily síly renomované architektonické studio, butikový developer a dokonalá lokalita vilové čtvrti u Bílé Hory. Výjimečnost celého projektu podtrhuje komorní atmosféra, prosluněné byty, nadstandardní vybavení a vynikající dostupnost do centra Prahy i na letiště.

Rezidence U Boroviček je citlivě zasazená mezi původní vilovou zástavbu a obklopená ze všech stran zelení. Minimalistické pojetí domu vás okouzlí svojí něžností a akcentem na soukromí všech rezidentů. Každý z 23 bytů disponuje vlastní terasou, balkonem nebo předzahrádkou a díky společné zahradě můžete kdykoliv nerušeně relaxovat uprostřed zeleně. Byty o velikosti 1+kk - 4+kk vynikají vysokými standardy vybavení jako je velkoformátová dlažba, kvalitní sanita nebo třívrstvé dubové podlahy. Součástí rezidence jsou podzemní garáže, sklepy, příprava na dobíjení elektromobilů, ale také technologie na využívání solární energie a zadržování dešťové vody.

Bílá Hora je místo, kterým prošly dějiny a nyní se zde můžete procházet i vy - s dětmi, se psy, na bruslích, na kole, nebo jen tak zajít na piknik. Pražská MHD jezdí všude kolem vás, a tak máte všechny pražské restaurace, kavárny, galerie a divadla na dosah.

K bytům je potřeba zakoupit parkovací stání za cenu od 345.000,-- CZK vč. DPH a sklep od 93.150,-- CZK vč. DPH.

ikona tisku

Better reality by

šedivé lexxus logo