se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
lexxus logo

Bydlení Jinočany - bytový dům C2

Výstavba 2. nadzemního podlaží

Emy Destinové - Výstavba 2. nadzemního podlaží

Jinočany, Jinočany

Dispozice (od-do) 1+kk - 3+kk
Cena včetně DPH (od-do) 2 469 553 Kč - 4 132 850 Kč
Energetický štítek C
Dokončení podzim 2019
Web projektu http://www.byt-jinocany.cz/

Bydlení Jinočany představuje novou etapu developerského projektu v příjemné lokalitě obce Jinočany v těsné blízkosti přírody a přitom na dosah Prahy. V rámci projektu budou vystavěny nové byty k prodeji o dispozicích 1+kk až 4+kk, z nichž každý disponuje předzahrádkou, balkonem nebo terasou. Parkování je zajištěno vlastním garážovým stáním v podzemním podlaží budovy, kde se nacházejí také prostorné sklepní kóje. Nové byty v Praze - západ jsou vhodné pro vlastní bydlení i jako výhodná investice.

Bydlení Jinočany nabízí svým budoucím obyvatelům kompletní občanskou vybavenost, která zahrnuje nedávno zrekonstruovanou základní školu a nově otevřenou mateřskou školu s příjemným a moderním prostředím pro rozvoj předškolních dětí. Příznivci cyklistiky jistě ocení množství cyklotras, které Vás zavedou do blízkého i širokého okolí. Přímo v Jinočanech se nachází přírodní koupaliště.

Výborná dopravní dostupnost Prahy je zajištěna autobusovými linkami a novou železniční zastávkou Jinočany, z níž se rychle dopravíte na Smíchovské nádraží. Zastávky autobusu a železnice leží 5 minut od místa projektu - v pohodlné docházkové vzdálenosti.

Pokud hledáte vlastní bydlení nebo příležitost výhodné investice, jsou pro Vás nové byty v Jinočanech jasnou volbou.

ikona tisku

Better reality by

šedivé lexxus logo