Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon info_icon info_icon info_icon

Bydlení Jinočany - rodinné domy

Nová etapa již brzy v prodeji

Jinočany

Dispozice (od-do)
Cena včetně DPH (od-do) Info v RK
Energetický štítek B
Dokončení zima 2022
Web projektu http://www.byt-jinocany.cz/

Bydlení Jinočany představuje novou etapu developerského projektu v příjemné lokalitě obce Jinočany v těsné blízkosti přírody a přitom na dosah Prahy. V rámci projektu budou vystavěny nové rodinné domy k prodeji o dispozicích 4+kk až 5+kk, z nichž každý disponuje předzahrádkou. Parkování je zajištěno vlastním garážovým stáním a stáním před domem. Nové rodinné domy v Praze - západ jsou vhodné pro vlastní rodinné bydlení.

Bydlení Jinočany nabízí svým budoucím obyvatelům kompletní občanskou vybavenost, která zahrnuje nedávno zrekonstruovanou základní školu a mateřskou školu s příjemným a moderním prostředím pro rozvoj předškolních dětí. Příznivci cyklistiky jistě ocení množství cyklotras, které Vás zavedou do blízkého i širokého okolí. Přímo v Jinočanech se nachází přírodní koupaliště.

Výborná dopravní dostupnost Prahy je zajištěna autobusovými linkami a novou železniční zastávkou Jinočany, z níž se rychle dopravíte na Smíchovské nádraží. Zastávky autobusu a železnice leží 5 minut od místa projektu - v pohodlné docházkové vzdálenosti.

Pokud hledáte příjemné rodinné bydlení blízko zeleně s vynikající dostupností do centra Prahy, jsou pro Vás nové rodinné domy v Jinočanech jasnou volbou.

Připravili jsme si pro Vás prohlídku vzorového bytu - ZDE.

Bydlení Jinočany - rodinné domy
Nová etapa již brzy v prodeji

Jinočany

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Za Větrníkem
Za Větrníkem od 0 Kč Průmyslová, Dobříš od m2
APARTMÁNY A VILY NA SICÍLII
APARTMÁNY A VILY NA SICÍLII od 0 Kč Cefalù, Cefalù od m2
NOVÁ KVĚTNICE
NOVÁ KVĚTNICE od 9 805 000 Kč Lékořicová, Květnice 0 od 159 m2
Poslat email příteli
zavřít okno