Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon kalendář

Cukrovarnická

Prodej bytu 5+kk se zimní zahradou na Praze 6

Cukrovarnická, Praha 6, Střešovice

ID 125144 Parkování garáž
Nemovitost Byt Balkon/ terasa 10 m²
Dispozice 5+kk Sklep Ano
Velikost 227.9 m² Energetický štítek G
Podlaží 2 Status nemovitosti volný
Cena: Info v RK


Dům se nachází v prestižní vilové a zahradní čtvrti Ořechovka. Cukrovarnická ulice vznikla v období let 1923 - 1930, kdy proběhla II. etapa výstavby nové rezidenční čtvrti v podobě velkých izolovaných vil podle jedinečných projektů předních českých architektů své doby.

Unikátní prvorepublikový byt 5+kk se zimní zahradou se nachází v 1. NP a částečně 1.PP historické vily postavené v roce 1929 v architektonickém stylu Art Deco. Velkorysý byt s vysokými stropy 3,75 m a velkými špaletovými okny, vedoucími do krásné zahrady, dýchá atmosférou luxusních továrnických vil z filmů pro pamětníky. Dispozice bytu je tvořena vstupní, a na ní navazující centrální halou, velkorysým obývacím pokojem s kruhově uspořádanými okny, zimní zahradou, třemi ložnicemi, třemi koupelnami, komorou a toaletou. Byt je na dvou místech propojený se suterénem, kde se nachází kuchyně, koupelna a další ložnice. K bytu náleží dva balkony o výměře 8 m2 a 2 m2. Součástí vlastnictví je i nadpoloviční podíl na pozemku - zahradě přiléhající k domu a jedna id.1/2 na příjezdové cestě a dvojgaráži. K bytu náleží sklepní místnost v suterénu domu. Byt prošel v roce 2002 kompletní rekonstrukcí.

Vila je rozdělena prohlášením vlastníka na 3 bytové jednotky. Společné prostory domu jsou v udržovaném stavu s důrazem na zachování původních architektonických detailů. Nově byl v tomto roce instalovaný kotel na vytápění celého domu. Ohřev vody zajišťuje samostatný bojler. V roce 2001 byly vyměněny vodovodní stoupačky.

Dubové parkety, ústřední vytápění plynovým kotlem Porotherm, bojler na ohřev vody John Wood, originální špaletová okna a dveře.

Cukrovarnická

Prodej bytu 5+kk se zimní zahradou na Praze 6

Cukrovarnická, Praha 6, Střešovice

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:
  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • 100% hypotéka – ideální pro ty, kteří nechtějí financovat nemovitost vlastními penězi,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

U Boroviček
U Boroviček 5 248 000 Kč U Boroviček, Praha 6 35.96 m²
U Boroviček
U Boroviček 5 248 000 Kč U Boroviček, Praha 6 35.96 m²
Skotská
Skotská 17 500 000 Kč Skotská, Praha 6 130 m²
Poslat email příteli
zavřít okno