se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
lexxus logo

Dunes Beach Marbella

Exkluzivní rezidenční projekt s nadčasovým designem v letovisku Marbella - Costa del Sol

Calle De la Gaviota s/n - Exkluzivní rezidenční projekt s nadčasovým designem v letovisku Marbella - Costa del Sol

Marbella, Costa del Sol

Dispozice (od-do) 3+kk - 4+kk
Cena včetně DPH (od-do) Info v RK
Energetický štítek G
Dokončení jaro 2019
Web projektu

Exkluzivní rezidenční projekt Dunes Beach Marbella se nachází v proslulém španělském letovisku Marbella - Costa del Sol jen několik metrů od písečné pláže Artola, která představuje jednu z nejlepších pláží na pobřeží Costa del Sol. Bytový komplex je obklopený písečnými dunami v blízkosti jednoho z nejlepších golfových hřišť a romantického přístavu Cabopino s restauracemi, obchody a kavárnami. Přímé letecké spojení z Prahy do Málagy je celoroční. Z letiště se autem k projektu dostanete za pouhých 33 minut.

Dunes Beach Marbella zahrnuje celkem 28 bytů o dispozicích 3+kk a 4+kk, které jsou rozděleny do dvou budov. Na posledních podlažích se nacházejí luxusní mezonety a výjimečný penthouse. Všechny byty disponují terasami, přízemní byty mají navíc soukromou zahradu. Budovy obklopují krásné zahrady s dřevěnými pergolami a atypický bazén s obvodovým pozvolným sestupem. Součástí projektu je také společenský klub, parkovací stání a sklepní kóje jsou umístěné v suterénu domu.

Mezi hlavní benefity Dunes Beach Marbella patří zejména výjimečné architektonické řešení exteriérů i interiérů, vysoká kvalita provedení a otevřené, prosvětlené prostory. Byty k prodeji jsou vybavené kuchyňskými linkami včetně spotřebičů, dále vestavěnými skříněmi a sanitárním vybavením. V době, kdy nebude budoucí majitel byt využívat, může jej nechat pronajmout místní agenturou a získávat tak příjem z pronájmu.

ikona tisku

Better reality by

šedivé lexxus logo