Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon info_icon info_icon info_icon

APARTMÁNY A VILY NA SICÍLII

Uzavřený rezidenční komplex s výhledem na moře na Sicílii

Cefalù

Dispozice (od-do)
Cena včetně DPH (od-do) Info v RK
Energetický štítek A
Dokončení Ihned k nastěhování
Web projektu -


Projekt představuje lákavou příležitost ke koupi neobyčejné nemovitosti na sluncem zalité Sicílii, v malebném prostředí v blízkosti moře. Komplex v první fázi nabízí 3 soukromé vily a 6 bytů s kvalitními designovými prvky, bazény, zahradami a sportovními zařízeními. Vhodné pro rodiny, páry nebo jako investiční příležitost.

Uzavřený komplex leží na vyhledávaném severním pobřeží Sicílie, mezi Cefalú a Pollinou, což činí lokalitu vyjímečnou. Díky výhledu lze spatřit Liparské ostrovy, pouhou hodinu jízdy autem nebo vlakem je pak Palermo, mezinárodní letovisko a hlavní město oblasti. Vydat se můžete také do nedaleké vesnice Sant Ambrogio, kde najdete obchody s potravinami a restaurace nebo dále podél pobřeží do historického Cefalú s jeho středověkými dlážděnými ulicemi, katedrálním náměstím, pěknými butiky a plážovými bary.

Luxusní vily a apartmány jsou zasazeny mezi vysokými borovicemi, palmami a oleandry s voňavými středomořskými zahradami. Projekt se tak nachází v naprostém soukromí a nabízí klid, místo pro relax a neobyčejný výhled na moře.

K dispozici je dvanáct soukromých bazénů, fotbalové hřiště a tenisový kurt, díky nimž můžete být v areálu aktivní a cítit se fit. Okolí nabízí možnost turistického výletu do hornatého národního parku Madonie s nejvyšší horou Sicílie nebo na nedalekou pláž Torre Conca.

Při koupi nemovitosti se o Vás postará česky a anglicky hovořící tým. Na místě Vám pohodlí zařídí uklízecí služba, zahradníci, taxislužba či soukromý šéfkuchař.

APARTMÁNY A VILY NA SICÍLII
Uzavřený rezidenční komplex s výhledem na moře na Sicílii

Cefalù

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Za Větrníkem
Za Větrníkem od 0 Kč Průmyslová, Dobříš od m2
Bydlení Jinočany - rodinné domy
Bydlení Jinočany - rodinné domy od 0 Kč Emy Destinové, Jinočany od m2
NOVÁ KVĚTNICE
NOVÁ KVĚTNICE od 10 100 000 Kč Lékořicová, Květnice 0 od 133 m2
Poslat email příteli
zavřít okno