Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon kalendář

Holečkova

Prodej bytu 4+kk na Praze 5

Holečkova, Praha 5, Košíře

ID 124850 Parkování garážové stání
Nemovitost Byt Balkon/ terasa 6 m²
Dispozice 4+kk Sklep Ano
Velikost 161 m² Energetický štítek C
Podlaží 5 Status nemovitosti volný
Cena: 25 000 000 Kč včetně DPH


Lokalita pražského Smíchova patři k jedné z nejvyhledávanějších čtvrtí ve městě s bohatou občanskou vybaveností. Tato část, kde se nachází Rezidence Sacre Coeur II, přímo sousedí s Kinského zahrady a vilovou částí Hřebenky a je v pěší vzdálenosti od Petřínského vrchu a Malé Strany.

Kromě menších obchodů a nespočet restaurací a kaváren je zde nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, zdravotní středisko (Kartouzská), několik škol, také mateřských a gymnázia, včetně Francouzského lycea. Další výhodou je excelentní dopravní dostupnost jak MHD, v těsné blízkosti se nachází stanice metra Anděl, tak autem.

Rezidence Sacre Coeur II byla postavena jedním z přednějších developerů na pražském trhu s velkým důrazem na kvalitu provedení. Jedná se o multifunkční rezidenci, kde se v přízemí nachází několik obchodních prostor, které jsou využívány jako kanceláře či prostory pro prodej služeb. V podzemním podlaží se nachází parkovací místa a sklepy. V domě je také k dispozici recepce s 24 hod službou.

Tento prostorný a mimořádně světlý byt 4+kk k prodeji je umístěn v 5.NP s otevřeným výhledem z jedné strany na klášter Sacre Coeur, z druhé na město - na Bertramku. Jedná se o velice prakticky řešený byt členěný do dvou zón - obývací a privátní. V obývací části se nachází rozměrný obývací pokoj propojený s terasou, v klidové jsou ložnice a dvě koupelny. Nechybí ani komora za kuchyní, technická místnost, šatna či WC pro hosty. K bytu náleží dvě parkovací místa v podzemní garáží a sklep.

Nadstandardně vybavený byt v perfektním stavu. Na míru vyrobená designová kuchyňská linka od značky Sýkora je plně vybavená spotřebiči Siemens a keramickou deskou, dřevěná podlaha s podlahovým vytápěním v celém bytě, klimatizace, moderní koupelny, vybavená šatna, bezpečnostní vchodové dveře.

Holečkova

Prodej bytu 4+kk na Praze 5

Holečkova, Praha 5, Košíře

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:
  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • 100% hypotéka – ideální pro ty, kteří nechtějí financovat nemovitost vlastními penězi,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Janáčkovo Nábřeží
Janáčkovo Nábřeží Info v RK Janáčkovo nábřeží, Praha 5 198 m²
Na Hřebenkách
Na Hřebenkách Info v RK Na Hřebenkách, Praha 5 148.24 m²
Na Hřebenkách
Na Hřebenkách Info v RK Na Hřebenkách, Praha 5 209.44 m²
Poslat email příteli
zavřít okno