Horoušánky

Horoušánky
ID: 124328
Cena: Info v RK

Horoušánky

Horoušánky
Cena: Info v RK
ID: 124328

Vily Horoušánky nabízí luxusní bydlení uprostřed přírody

Dispozice: 4+kk
Velikost: 186.1m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti


Projekt Vily Horoušánky charakterizují prvky jako je lehkost, čisté linie, nadčasovost a vysoká kvalita provedení. Moderní architektura ve spojení s podmanivou krásou okolní přírody Vás nadchne. Z Horoušánek v okrese Praha-východ jste v centru Prahy autem za 15 minut a za 25 minut vlakem z Úval na Masarykově nádraží.

Tři moderní viladomy rozdělené do šesti jednotek splňují nejvyšší kritéria současného bydlení a jsou vybaveny mimořádně úsporným energetickým průkazem třídy A.

Jednotka o dispozici 4+kk a užitné ploše 186 m2 disponuje vlastní oplocenou zahradou, slunnou terasou, garáží pro dva automobily, sklepem a technickou místností. Hlavní část domu sestává ze vzdušného otevřeného obývacího pokoje, vstupní haly, dvou prostorných ložnic, pracovny a servisní místnosti pro kuchyň. Ve spodní úrovni domu se nalézá garáž, sklep a zádveří.

V ceně domu je mimo jiné kuchyňská linka na míru (bez spotřebičů), integrovaný systém podlahového vytápění, klimatizace a ventilace, venkovní žaluzie, hliníkové okenní rámy Heroal s třívrstvým sklem, bezrámové dubové dveře s výškou 260 cm od Josko, koupelny Laufen, německá garážová vrata od firmy Hormann a další. Výjimečná je také výška stropů 3 m.

K občanské vybavenosti Horoušánek patří základní školy v Úvalech a v nedalekých Nehvizdech, dvoutřídní mateřská škola, česko anglická mateřská i základní škola Sofia School v Jirnech, rybářský spolek, benzinová pumpa, multifunkční hřiště a prodejna potravin. Autobusová zastávka se nachází 2 minuty pěší chůze od domu. Linka zajišťuje přímý spoj na Černý most nebo na vlakové nádraží v Úvalech.

Více informací o projektu: "http://vilyhorousanky.lexxusnorton.cz/ "

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: 27.3 m²
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 571 m²
Podlaží: 1
Energetický štítek: A

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Horoušánky
Spojovací, Horoušany 186 m²
Dostupné ihned
ID: 124329
Info v RK
Hellichova
Hellichova, Praha 1 322.2 m²
Dostupné ihned
ID: 123365
Info v RK
Muladera, Španělsko
Urb. Martossa, Girona 250 m²
Dostupné ihned
ID: 123367
Info v RK