ID: 522418
65 000 000 Kč včetně DPH
65 000 000 Kč včetně DPH
ID: 522418

Činžovní vila na Hanspaulce

Dispozice: 15+1
Velikost: 580m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Hanspaulka je žádanou a prestižní vilovou čtvrtí v pražských Dejvicích, která vznikla ve 30. letech minulého století. Jedinečná lokalita jen nedaleko Šáreckých lesů s dobrým spojením do mezinárodních škol ISP v Nebušicích a Riverside School, stejně jako rychlým spojením do centra města nebo na letiště Václava Havla.


Tato vila vybudována roku 1929 minulého století je výjimečná nejen kvůli své lukrativní lokalitě, ale i promyšlené architektuře. Jedná se o bývalou továrnickou vilu s možností bydlení i podnikání. Dům je koncepčně řešen jako vícegenerační dům vhodný pro rodinné bydlení, případně i pro komerční využití. Z vyšších pater dohlédnete jak na Pražský hrad, tak i Petřín. Vila nabízí 3 bytové jednotky se 3 balkony + obytný půdní prostor a suterénní prostor ke komerčnímu využití nebo s možností přebudování na klidovou zónu domu. Parkování na pozemku je možné v garáži nebo na venkovní zpevněné ploše pozemku.


Dům získal po rekonstrukci v 90. letech nový plášť budovy, repasovaná okna a dveře a zateplené podkroví. Při rekonstrukci byly zachovány původní prvky jako celodřevěné schodiště z brazilského dubu nebo vestavěné skříně a vitríny. Od té doby prochází dům pravidelnou údržbou a je ve velmi dobrém technickém stavu. Dům je vytápěn samostatnými plynovými kotli v každém podlaží. Celý objekt je zajištěn zabezpečovacím systémem.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : stání na pozemku
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 702 m²
Patro: 4
Energetický štítek: G

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Nad Šárkou
Nad Šárkou, Praha 6 800 m²
Dostupné ihned
ID: 502284
Info v RK
V Šáreckém údolí
V Šáreckém údolí, Praha 6 474 m²
Dostupné ihned
ID: 522930
Info v RK
Pollina
Pollina, Pollina 177 m²
Dostupné ihned
ID: 500060
Info v RK