Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčice pod Ondřejníkem
ID: 126548
Cena: Info v RK

Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčice pod Ondřejníkem
Cena: Info v RK
ID: 126548

Spa a wellness areál

Dispozice: 20+1
Velikost: 796.12m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti


Areál BODIZ - privátní areál spa, wellness s nabídkou estetických i relaxačních služeb a masáží, včetně kavárny a prostor pro konání společenských událostí nebo poskytování konferenčních a vzdělávacích služeb se nachází v obci Kunčice pod Ondřejníkem, v přímém sousedství Čeladné - oblíbeného rekreačního a dnes i rezidenčního centra pro Ostravu a okolí. V pěší dostupnosti najdeme obchody, restaurace, praktického lékaře nebo zastávku autobusu a vlaku. V obci je rovněž škola a veškerá další občanská vybavenost. Samotné Kunčice pod Ondřejníkem byly již od konce 19. století vyhlášeným letoviskem a rekreačním centrem pro ty, kteří se vydávají do Beskyd. Je zde řada turistických cílů, obcí prochází několik turistických tras, hora Ondřejník je vyhledávanou paraglidingovou lokalitou a díky mnoha farmám je v Kunčicích populární i agroturistika. Prosper Golf Resort je pak zase oblíbeným cílem golfistů. V zimě jsou v okolí Kunčic a blízké Čeladné výborné podmínky pro běžkaře i lyžaře.

Kunčice jsou však především významným lázeňským centrem, které má tradici již od 19. století. Je zde poskytována řada lázeňských služeb a v současnosti také žádaná 'následná rehabilitační péče ' s řadou léčebných metod. Jako první v ČR zde byla použita metoda léčby chladem 'kryoterapií' nebo aktuálně hodně žádaná 'terapie tmou'. Samotný areál BODIZ má výhodné umístění přímo v centru lázeňství, hned vedle lázeňského vřídla, lázeňského domu LARA a dalších přilehlých léčebných a lázeňských domů poskytujících rehabilitační a ozdravné služby. Představuje tak pro náročnou klientelu možnost doplnění o nadstandardní privátní kosmetické a estetické služby, masáže nebo služby fyzioterapeuta. A poskytuje možnost posezení v elegantní moderní kavárně nebo na zahradní terase. Areál je uzavřený, plně obklopený zelení, a poskytuje tak tolik ceněný pocit klidu a především absolutní soukromí.

Dostatečný počet venkovních parkovacích míst pak představuje komfortní řešení i pro ty, kteří jsou zdaleka a chtějí v areálu strávit určitý čas či se příležitostně ubytovat. Sama budova je řešena jako dvoupatrová, částečně podsklepená. Přes recepci je v přízemí vstup jednak do kavárny a jednak do společenského sálu, který pojme 70 až 120 osob v závislosti na konkrétní události a uspořádání. Kavárna (36 míst) má navíc samostatný vstup na/přes prostornou letní terasu a separátní vchod do přípravny a technického zázemí. Dále je v přízemí umístěna herna pro děti i s malým kinem, privátní wellness s vířivkou, odpočívárnou a soukromou terasou. Dále fitness, sauna s ochlazovacím bazénkem a klidovou zónou, samostatné šatny pro ženy a muže, toalety a úklidové prostory.

Patro je pak věnováno poskytování kosmetických a estetických služeb, masážím a fyzioterapiím. Je zde několik místností, které jsou zařízeny a vybaveny právě pro tento účel. K dispozici je i apartmán pro možnost přenocování klientů. Na patře je také kancelář s výstupem na terasu. Celý objekt je variabilní a poskytuje řadu možností využití, včetně možnosti přestavby na velké rodinné či rekreační sídlo s možností vestavět bazén atp. V případě zájmu o rozšíření kapacity objektu o několik hostinských pokojů s příslušenstvím, je k dispozici prostor ploché střechy budovy, který umožňuje vybudování cca 8 jednotek. Případně je k dispozici studie na alternativní řešení v části přízemí. Objekt je částečně podsklepen. Vytápěn je přes plynový kotel a je zabezpečen alarmem a kamerovým systémem. Objekt je zcela oplocen. V ceně je zahrnuto i částečné vybavení objektu.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : parkoviště
Balkon/ terasa: 221 m²
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 4363 m²
Patro: 2
Energetický štítek: B

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Kunčice pod Ondřejníkem
Kunčice pod Ondřejníkem, Kunčice pod Ondřejníkem 796 m²
Dostupné ihned
ID: 521827
Info v RK
Pollina
Pollina, Cefalu 177 m²
Dostupné ihned
ID: 500060
Info v RK
Pollina
Pollina, Cefalu 103 m²
Dostupné ihned
ID: 500061
Info v RK