Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon kalendář

Lékořicová

Rodinný dům 5+kk k prodeji

Květnice

ID 124903 Parkování garáž
Nemovitost Rodinný dům Balkon/ terasa Ne
Dispozice 5+kk Sklep Ne
Velikost 155.7 m² Velikost pozemku 552 m²
Podlaží 2 Energetický štítek C
Cena: 12 200 000 Kč včetně DPH


Představujeme moderní rodinný dům k prodeji, který je součástí nového projektu Nová Květnice. Projekt vyroste uprostřed zeleně v obci Květnice, hned na kraji Prahy a nadchne Vás tak dobrou dostupností do města, ale i klidným a rodinným prostředím.

Rodinný dům k prodeji s praktickou dispozicí 5+kk nabízí jedno garážové a jedno venkovní parkovací stání. V prvním nadzemním podlaží se nachází obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, šatna a první koupelna. Druhé nadzemní podlaží disponuje hlavní ložnicí, třemi pokoji, které můžete využít jako dětské pokoje či pracovnu, komorou a druhou koupelnou s vanou. Zahrada přímo vyzývá k odpočinku či hraní si s dětmi.

Standardy domu Vás jistě také potěší. V celém domě je podlahové vytápění, příprava na elektrické žaluzie a el. zabezpečení. Domy jsou zděné a plastová okna jsou osazena trojskly, proto dům spadá do kategorie C energetické náročnosti.

V obci naleznete poštu, mateřskou školu, penziony, restaurace, dětské hřiště a dva rybníky. Blízko projektu se také rozléhá chráněná krajinná oblast Škvorecká obora, Klánovická rezervace a v okolí je mnoho turistických tras.

Dopravní dostupnost do Prahy zajišťují pravidelné autobusové linky a vlak v sousedních Úvalech. Na metro Černý most je to jen 15 minut autem. Do nejbližší základní školy v Újezdě nad Lesy, který nabízí kompletní občanskou vybavenost od lékařů po potraviny, pak cesta trvá pouhých 8 minut.

Exkluzivním hypotečním partnerem projektu je společnost Hypomakléři.

Lékořicová

Rodinný dům 5+kk k prodeji

Květnice

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:
  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • 100% hypotéka – ideální pro ty, kteří nechtějí financovat nemovitost vlastními penězi,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Lékořicová
Lékořicová 10 100 000 Kč Lékořicová, Květnice 132.5 m²
Lékořicová
Lékořicová 12 800 000 Kč Lékořicová, Květnice 161 m²
Horoměřice - Za Špejcharem
Horoměřice - Za Špejcharem 22 850 000 Kč Za Špejcharem, Horoměřice 0 388 m²
Poslat email příteli
zavřít okno