Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon kalendář

Na Fialce

Řadový dům 6+1 v Řepích

Na Fialce I, Praha 6, Řepy

ID 123498 Parkování garáž
Nemovitost Rodinný dům Balkon/ terasa 7 m²
Dispozice 6+1 Sklep Ano
Velikost 252 m² Velikost pozemku 150 m²
Podlaží 2 Energetický štítek G
Cena: 13 900 000 Kč včetně DPH

Soubor ulic Na Fialce tvoří zástavba řadových rodinných domů u lesoparku Řepy. V lokalitě je k dispozici kompletní občanská vybavenost i dobrá obslužnost MHD. V sousedství je umístěna Japonská škola v Praze. Nejbližší stanice metra Motol, linka A. Centrum dostupné do 20ti minut, letiště do 15ti minut vozem.

Řadový rodinný dům na Praze 6 řešený jako vícepodlažní s funkčními plochami umístěnými v mezipatrech. Ve vstupní úrovni se nachází garáž a v nadzemních podlažích postupně obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, a 3 ložnice s příslušenstvím. V podzemním podlaží je umístěno technické zázemí domu a především druhý obývací pokoj s výstupem na terasu a zahradu za domem.

Dům k prodeji prošel v minulém roce částečnou rekonstrukcí, kde byly provedeny kompletní nové omítky, nové schodiště a nové podlahy ve všech místnostech. Zahrada, terasa, balkony a hlavní obytné místnosti jsou orientovány na jih, kuchyně a dvě ložnice na sever. Sousedství je čistě rezidenční a velmi klidné. Nově zrekonstruovaný park Řepy je bezprostředně dostupný za domem. Lokalita je obecně velmi vhodná pro rodinné bydlení.

Kuchyňská linka s kompletní sadou spotřebičů. Nové plovoucí podlahy, krb, plynový kotel s boilerem, množství úložných prostor. Garáž pro jeden vůz, druhý vůz je možné parkovat na vlastním pozemku před domem.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLÍDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Na Fialce

Řadový dům 6+1 v Řepích

Na Fialce I, Praha 6, Řepy

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:
  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • 100% hypotéka – ideální pro ty, kteří nechtějí financovat nemovitost vlastními penězi,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Nad Hradním vodojemem
Nad Hradním vodojemem 37 000 000 Kč Nad Hradním vodojemem, Praha 6 435 m²
Rohová
Rohová 16 200 000 Kč Rohová, Praha 6 170 m²
Vyvýšená
Vyvýšená Info v RK Vyvýšená, Praha 5 357.75 m²
Poslat email příteli
zavřít okno