Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon kalendář

Na Pomezí

Rodinný dům 6+kk se zahradou 560 m2

Roztoky

ID 124737 Parkování garáž
Nemovitost Rodinný dům Balkon/ terasa 9 m²
Dispozice 6+kk Sklep Ne
Velikost 286 m² Velikost pozemku 802 m²
Podlaží 2 Energetický štítek G
Cena: 25 000 000 Kč včetně DPH

Nabízíme nadstandardně prostorný, moderně zařízený rodinný dům 6+kk k prodeji s terasou, zahradou a dvougaráží nacházející se v příjemné lokalitě Roztok, který je obklopen bohatou zelení a je situován v těsné blízkosti parku Tiché údolí.

Celkem 2 obytná podlaží k užívání nabízí svým rezidentům tento impozantní zařízený rodinný dům 6+kk k prodeji o velikosti 286 m2 obytné plochy. V přízemí je situováno technické zázemí domu, dvougaráž, vstupní chodba, šatna, koupelna, komora a vzdušný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, odkud je uzpůsoben rovněž vstup na prostornou terasu. Po schodišti vedoucím z obývacího pokoje se lze přesunout do patra, kde lze naleznout ložnici/pracovnu s vlastní šatnou a koupelnou, ložnici s balkonem, další dvě ložnice/dětské pokoje, 2 koupelny a šatnu. Ke klimatizovanému domu náleží rovněž udržovaná zahrada 560 m2, dvougaráž a terasa.

Nedaleko malebného a rozlehlého parku Tiché údolí je situováno toto jedinečné bydlení, které svým rezidentům zajišťuje soukromí a život na úrovni v blízkosti zeleně. Nedaleko lze naleznout poštu, obchody, restaurace, autobusovou zastávku, mateřské i základní školy či Městskou nemocnici v Roztokách. Zastávka autobusu je v těsné blízkosti bydlení, Dejvice dostupné autem do 15 minut. K romantickým procházkám lze mimo Tiché údolí využít i údolí Únětického potoka či Roztocký háj.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy či možnost 3D prezentace. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Na Pomezí

Rodinný dům 6+kk se zahradou 560 m2

Roztoky

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:
  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • 100% hypotéka – ideální pro ty, kteří nechtějí financovat nemovitost vlastními penězi,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Vyvýšená
Vyvýšená Info v RK Vyvýšená, Praha 5 357.75 m²
Na Fialce
Na Fialce 12 900 000 Kč Na Fialce I, Praha 6 252 m²
Vily Nové Chabry - vila 5+kk ve výstavbě
Vily Nové Chabry - vila 5+kk ve výstavbě 16 590 000 Kč Za Pískovnou, Praha 8 159.7 m²
Poslat email příteli
zavřít okno