Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

lexxus logo

Nad Lomem

Nad Lomem - Výjimečný byt 4+kk k prodeji v Praze 4 - Braník

Praha 4 , Braník

ID 125155 Parkování garážové stání
Nemovitost Byt Balkon/ terasa 10.1 m²
Dispozice 4+kk Sklep Ano
Velikost 112.7 m² Energetický štítek B
Podlaží 2
Cena: 17 090 000 Kč včetně DPH


Nabízíme Vám k prodeji luxusní byt 4+kk, s vlastní terasou a parkovacím místem. Designový byt 4+kk k prodeji se nachází v 2. podlaží exkluzivní novostavby, která je zasazena do vyhlášené vilové čtvrti Braník.

Originální projekt, který vás okouzlí výjimečnou architekturou, špičkovými technologiemi a nejvyšší kvalitou použitých materiálů. Velkorysému bytu 4+kk k prodeji o velikosti 112,7 m2 s vlastní terasou (10,1 m2) dominuje obývací pokoj s moderním kuchyňským koutem a terasou. En-suite ložnici s vlastní šatnou, koupelnou, toaletou a vstupem na terasu doplňují další 2 ložnice, koupelna s vanou a sam. toaleta. K bytu náleží 1 parkovací stání a 2 sklepy. Projekt Braník Residences si zakládá na chytrých technologiích, komfortu a bezpečí. Za samozřejmost považujte SMART HOME systém, klimatizaci, bezpečnostní systém, venkovní žaluzie a nabíječky elektromobilů.

Rezidenční čtvrť Braník se nachází pár minut od centra s přímým tramvajovým spojením po celé Praze. Braník je jedna z městských částí, kde se dokonale doplňuje příroda, kultura a zázemí velkoměsta. Atmosféru čtvrti a vašeho nového bydlení korunuje ikonický výhled na vltavské údolí a Pražský hrad.

ikona tisku

Better reality by

šedivé logo lexxus