se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
lexxus logo

Nad Úhorem

Nad Úhorem - Rodinný dům 5+1 se zahradou a bazénem v Jesenici

Jesenice , Zdiměřice

ID 123430 Parkování venkovní stání kryté
Nemovitost Rodinný dům Balkon/ terasa 16 m2
Dispozice 5+1 Sklep Ano
Velikost 152 m2 Energetický štítek D
Podlaží 2
Cena: 15 300 000 Kč včetně DPH


Ačkoliv katastrálně ve Zdiměřdicích, nachází se tento dům 5+1 na prodej na okraji obce Hrnčíře, tedy na samé hranici hlavního města Prahy. Historická vesnice Hrnčíře se pyšní nejen jedním z nejstarších kostelů v Praze, ale i skvělou atmosférou, zázemím pro rodiny i sportovce, stejně jako milovníky přírody. Obec je obklopená lesy, rybníky a loukami. Cesta na Chodov přitom trvá pouhých 10 minut autem a na nejbližší metro Opatov je možné autobusem dojet už za 15 minut.

Příjemný rodinný dům 5+1 k prodeji zaujme již na první pohled svým jedinečným bílým plotem. Velkou výhodou tohoto pozemku je vzrostlá zahrada s obocnými stromy, záhony květin a levandule. V rohu zahrady se nachází krytý bazén, který v létě ocení nejen děti. U bazénu najdeme jeden ze dvou příjemných altánků, na zahradě je také praktický domek na sekaku a další nezbytné náčiní. Zahrada je zavlažována vodou z vlastní studny. K samotnému domu se dostáváme po zpevněné příjezdové cestě, na kterou navazuje přístřešek pro auto, díky kterému lze suchou nohou vejít do domu i za špatného počasí. U vstupu se otevírá prosluněná schodišťová hala s množstvím úložných prostor a toaletou pro hosty. Z ní se dále dostaneme do jídelny, kuchyně a konečně i prostorného obývacího pokoje s krbem a vstupem na zahradní terasu. Vedle obývacího pokoje pak najdeme první ložnici. Další tři prostorné ložnice pak najdeme nahoře v patře. Tam je také velká koupelna s rohovou vanou a úložnými prostory.

Montovaná stavba z roku 2004 byla zbudována firmou Canaba k pohodlnému rodinnému využití. K ohřevu vody i k vytápění slouží vlastní plynový kotel. Odpad je sveden do jímky s možností napojení na obecní kanalizaci. Díky svému charakteru má dům velmi dobré termoregulační vlastnosti. Celkové náklady na provoz domu jsou kolem 5000 Kč měsíčně.

ikona tisku

Better reality by

šedivé logo lexxus