Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon info_icon info_icon

NOVÁ KVĚTNICE

Prodáno více jak 50% rodinných domů

Květnice

Dispozice (od-do) 4+kk - 5+kk
Cena včetně DPH (od-do) 10 100 000 Kč - 12 800 000 Kč
Energetický štítek C
Dokončení léto 2022
Web projektu https://www.novakvetnice.cz/cs/cenik


Moderní rezidenční projekt Nová Květnice se nachází v klidné lokalitě obce Květnice na hranici Prahy.

Projekt v první fázi nabízí dvoupodlažní rodinné domy propojené kompletně vybudovanou sítí ulic a uliček. Každý dům má vlastní zahradu a dvě parkovací stání, z nichž jedno je garážové. Nová Květnice poskytuje svým obyvatelům dokonalou rodinnou atmosféru.

Všechny domy jsou navrženy v moderním stylu a nabízejí tak otevřený a vysoce kvalitní koncept bydlení v přírodě s městem na dosah. Jistě oceníte nadčasový a moderní design jak exteriéru, tak i interiéru domů. Jasné linie a přirozená paleta barev spojují všechny domy v jeden areál při zachování jejich individuálního výrazu.

Projekt je realizován v několika etapách. V rámci té první budou postaveny rodinné domy o dispozicích 4+kk až 5+kk. V dalších fázích nabídne svým budoucím obyvatelům i bytové jednotky a v plánu je také rozšíření občanské vybavenosti o dětské hřiště, obchod či kavárnu.

Rodinné domy se nacházejí v klidné části Květnice, v dosahu východního okraje Prahy a v těsné blízkosti přírody. V obci najdete poštu, mateřskou školu, penziony, restaurace, dětské hřiště a dva rybníky. Blízko projektu se také rozléhá chráněná krajinná oblast Škvorecká obora, Klánovická rezervace a v okolí je mnoho turistických tras.

Dopravní dostupnost do Prahy zajišťují pravidelné autobusové linky a vlak v sousedních Úvalech. Na metro Černý most je to jen 15 minut autem. Do nejbližší základní školy v Újezdě nad Lesy, který nabízí kompletní občanskou vybavenost od lékařů po potraviny, pak cesta trvá pouhých 8 minut.

Exkluzivním hypotečním partnerem projektu je společnost Hypomakléři.

Ceník k nahlédnutí zde.

NOVÁ KVĚTNICE
Prodáno více jak 50% rodinných domů

Květnice

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Za Větrníkem
Za Větrníkem od 0 Kč Průmyslová, Dobříš od m2
Bydlení Jinočany - rodinné domy
Bydlení Jinočany - rodinné domy od 0 Kč Emy Destinové, Jinočany od m2
APARTMÁNY A VILY NA SICÍLII
APARTMÁNY A VILY NA SICÍLII od 0 Kč Cefalù, Cefalù 0 od m2
Poslat email příteli
zavřít okno