Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon kalendář

Ořechová

Luxusní vila k prodeji

Jesenice

ID 124798 Parkování garáž
Nemovitost Vila Balkon/ terasa 10 m²
Dispozice 5+1 Sklep Ne
Velikost 372 m² Velikost pozemku 861 m²
Podlaží 2 Energetický štítek B
Cena: Info v RK


Představujeme exkluzivní možnost k získání reprezentativního honosného rodinného sídla 5+1 navrženého ve velkolepém Tudor stylu, díky kterému se lze v představách snadno přesunout na jedno z mnoha okouzlujících britských panství středověké/post-středověké architektury. Interiér navržený v Tudor stylu se vyznačuje tmavými prvky převážně z dřevěných či kamenných materiálů nejvyšší kvality, které navozují příjemné přítmí. Jedinečná příležitost i pro velmi náročné klienty.

Oslnivý interiér domu je tvořen jen těmi nejkvalitnějšími možnými materiály a prvky, kde převažuje především dubové dřevo, které je zastoupeno nejen ve vyhřívaných podlahách z masivu, ale též v celodřevěných oknech aj. Značnou předností z praktického pohledu je bezesporu "sendvičové zdivo", z kterého jsou tvořeny stěny domu. Díky němu dochází k lepší tepelné i zvukové izolaci stavby. Za dominantu lze považovat velkolepou chodbu s centrálním schodištěm, která zprostředkovává kontakt s takřka všemi pokoji.

V přízemí lze naleznout samotné srdce domu, a sice prostorný obývací pokoj disponující dechberoucím krbem ze švédské ruly a vstupem na terasu. Výška stropu zde dosahuje 305 cm, což dodává prostoru další rozměr a umocňuje jeho grandiózní atmosféru. Dále pak majestátně působící kuchyně z masivu ve tmavém dekoru s jídelnou a koupelna s toaletou a sprchovým koutem. První patro pak nabízí svým rezidentům k užívání velkorysou ložnici se šatnou, která skýtá panoramatický výhled na Prahu. Dále pak další 2 ložnice, pracovnu a druhou koupelnou s vanou, sprchovým koutem, toaletou a velkorysou terasou, kde můžete nerušeně načerpat novou energii do dalších dní.

Sídlo se nachází v těsné blízkosti obecního parku, díky čemuž si majitelé mohou vychutnávat více soukromí a klidu na prostorné terase či na udržované zahradě, disponující zavlažovacím systémem. K domu náleží rovněž garáž pro 2 vozidla.

Poklidná lokalita města Jesenice s nedalekou zelení v blízkosti bydlení garantuje svým obyvatelům život v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností - mateřská a základní škola, prestižní škola Sunny Canadian International School, dětská hřiště, obchody, aquapark, jezdecký klub či nedaleký Průhonický park. Nedaleko lze rovněž naleznout golfové hřiště Oaks PGA National v Nebřenicích. Snadná dostupnost na D1 či Pražský okruh.

Ořechová

Luxusní vila k prodeji

Jesenice

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:
  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • 100% hypotéka – ideální pro ty, kteří nechtějí financovat nemovitost vlastními penězi,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Letohrádek Sv. Vojtěch
Letohrádek Sv. Vojtěch Info v RK Počátky, Počátky 1076 m²
Muladera, Španělsko
Muladera, Španělsko Info v RK Urb. Martossa, Girona 250 m²
U Dálnice
U Dálnice 36 000 000 Kč U Dálnice, Praha 5 286 m²
Poslat email příteli
zavřít okno