Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon info_icon info_icon info_icon

Prvního Pluku 18

Nový residenční projekt v Karlíně

Prvního pluku, Praha 8, Karlín

Dispozice (od-do) 2+kk - 3+kk
Cena včetně DPH (od-do) 7 822 000 Kč - 10 459 687 Kč
Energetický štítek G
Dokončení Ihned k nastěhování
Web projektu -

Nově vám nabízíme byty v atraktivním projektu ve velmi žádané lokalitě Praha 8 - Karlín, na adrese Prvního pluku 18. Jde o bytové jednotky v kompletně rekonstruovaném rohovém domě v původní městské zástavbě, v bezprostřední blízkosti centra Prahy, v místě procházejícím zásadní proměnou v svěží, moderní čtvrť kypící životem. Vzniká zde nejen celá řada nových administrativních budov, ale i mnoho dalších revitalizačních projektů včetně opravy Karlínského viaduktu, jehož oblouky se promění v malebné kavárny s venkovním posezením a nové obchody. Karlín nabízí svým obyvatelům výbornou občanskou vybavenost - restaurace, služby, banky, zdravotnická péče, kino, galerie, v docházkové vzdálenosti od domu je např. Hudební divadlo Karlín, Muzeum Hlavního města Prahy, ostrov Štvanice se sportovišti vč. skateparku a bikeparku nebo Národní památník na Vítkově a přilehlý park Pražačka, kde se pravidelně koná celá řada kulturních a společenských akcí. Obrovským benefitem bydlení v tomto projektu je snadná a rychlá dostupnost do všech míst po celé Praze. Historické centrum města začíná v podstatě jen pár ulic od domu a za pět minut dojdete pěšky na stanici metra trasy B a C Florenc. Autem na pražskou magistrálu se dostanete ještě rychleji. Karlín je čtvrť s velkou budoucností; v současné době jde o jednu z nejrychleji se rozvíjejících, a tudíž i nejvyhledávanějších lokalit nejen pro bydlení, ale i pro investice.

Za projektem, jehož dokončení je plánováno na konec roku 2018 stojí známý a velmi vysoce hodnocený architekt Petr Slavíček, který se ve své dosavadní práci zaměřoval především na půdní vestavby. Má za sebou desítky úspěšných realizací včetně návrhů bydlení pro slavné umělce a další celebrity. Petr Slavíček si zakládá na kvalitní rekonstrukci a kvalitních materiálech. Jeho jméno je zárukou příjemného, stylového bydlení ve vysokém standardu.

Všechny byty v domě mají bezpečnostní vstupní dveře. Vnitřní dveře jsou jednokřídlé, plné, kromě dveří do obývacího pokoje, které jsou prosklené čirým sklem nebo sklem se saténovým efektem. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné od výrobce Admonetr dub young. V chodbě a kuchyňském koutě je keramická dlažba od italské firmy Atlas Concorde, keramická dlažba i obklady stejné značky jsou i v koupelně a na toaletě. Sanitární keramika v koupelně a na WC je značek Catalani, Villeroy&Boch a Duka. Na balkonech a terasách je mrazuvzdorná dlažba. Okna v bytech mají izolační trojskla. Byty jsou vytápěny plynovým kondenzačním kotlem Junkers, v obytných místnostech podlahovým systémem s termostatickými ventily, v koupelně pak otopným žebříkem.

Dům má včetně půdní vestavby sedm podlaží. Je zde vybudován nový výtah s prosklenou šachtou. Kompletně nová je celá střešní konstrukce a všechny fasády. Původní ozdobný štuk byl rekonstruován ve spolupráci s Národním ústavem památkové péče a okna v domě jsou navržena jako přesné kopie původních, historických. Dům si díky tomu zachovává příjemnou prvorepublikovou patinu měšťanského bydlení, kterou v typizovaných novostavbách nenajdete a kterou budete oceňovat nejen vy jako majitelé bytu, ale i všichni ti, kteří vás přijdou do nového bytu navštívit.

Prvního Pluku 18
Nový residenční projekt v Karlíně

Prvního pluku, Praha 8, Karlín

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Nové Chabry - nové byty Viladomy F a G
Nové Chabry - nové byty Viladomy F a G od 4 280 000 Kč K Beranovu, Praha 8 od 39 m2
Hřebenky
Hřebenky od 0 Kč Na Hřebenkách, Praha 5 od m2
U Rajské zahrady 2
U Rajské zahrady 2 od 13 600 000 Kč U Rajské zahrady, Praha 3 od 148 m2
Poslat email příteli
zavřít okno