se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
info_icon info_icon info_icon info_icon

Rezidence Ladronka

Zbývá poslední byt k prodeji!

Nad Tejnkou, Praha 6, Břevnov

Dispozice (od-do) 5+kk - 5+kk
Cena včetně DPH (od-do) Info v RK
Energetický štítek B
Dokončení Ihned k nastěhování
Web projektu http://www.bytynabrevnove.cz/

Nové luxuxní byty na Praze 6 v bezprostřední blízkosti parku Ladronka nabízí velkorysý uzavřený rezidenční areál na pozemku o více než 28.000 m2 mezi ulicemi Tomanova a Nad Tejnkou. Jedenáct viladomů je situováno v rozsáhlé parkové zahradě a charakter jejich výstavby navazuje na prvorepublikovou architekturu okolí. Areál se vyznačuje mimořádně vysokým komfortem a klidným prostředím. Společné části projektu nabízejí mnoho relaxačních ploch, které obklopují vzrostlé stromy, živé ploty a další zeleň.

Lokalita na pomezí Břevnova a Motola je velmi atraktivní svým klidným prostředím a současně skvělou dostupností. Rezidence Ladronka je umístěna na kopci s nádhernými výhledy do okolí včetně historického centra města a Pražského hradu.

Přímo před recepcí areálu je autobusová zastávka (spojení na metro linky A Petřiny i linky B Anděl do deseti minut). Vyhrazená stání pro taxi i návštěvníky přímo v rezidenci budou samozřejmostí. Okolí poskytuje rezidentům veškeré možnosti občanského, kulturního i sportovního vyžití (parky Ladronka či Strahov, muzea, restaurace, kulturní centrum). V blízkém okolí se nachází i soukromá mateřská školka a s areálem sousedí menší hřiště pro volnočasové aktivity.

Jedenáct luxusních viladomů nabídne bytové jednotky o dispozicích 1+kk (od 36 m2) až 5+kk (do 233 m2) , z nichž některé se rozprostírají na celém jednotlivém podlaží domu. Byty se budou vyznačovat vzdušností a funkční dispozicí, klienti mohou zasahovat do dispozičního i koncepčního řešení jednotek dle svého přání.

Součástí přízemních bytů jsou soukromé zahrady až o velikosti 700 m2 s možností využití služeb zahradníka, ve vyšších poschodích jsou samozřejmostí terasy, balkony či lodžie. Rezidence má vlastní recepci a fitness centrum.

Všechny byty budou dokončeny ve vysokém standardu, součástí jsou např. vstupní bezpečnostní dveře s protipožární ochranou, v bytech v posledních nadzemních podlažích pak klimatizace. Parkování bude řešeno v prvním podzemním podlaží.

Hledáte-li jedinečné místo pro rodinné bydlení v blízkosti centra, jsou pro vás nové byty na Praze 6 u Ladronky ideálním řešením.

Rezidence Ladronka
Zbývá poslední byt k prodeji!

Nad Tejnkou, Praha 6, Břevnov

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Palác Dlouhá - nové byty Praha 1
Palác Dlouhá - nové byty Praha 1 od 0 Kč Dlouhá 727, Praha 1 od m2
Hřebenky
Hřebenky od 21 600 000 Kč Na Hřebenkách 3340, Praha 5 od 148 m2
Panorama Hlubočepy - nové byty Praha 5
Panorama Hlubočepy - nové byty Praha 5 od 4 870 855 Kč Pražského 4, Praha 5 od 43 m2
Poslat email příteli
zavřít okno