Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon info_icon info_icon info_icon

Rezidence Meteorologická

Rodinné bydlení v řadových domech na Libuši, Praha 4

Meteorologická, Praha 4, Libuš

Dispozice (od-do) 5+kk - 5+kk
Cena včetně DPH (od-do) 17 300 000 Kč - 18 900 000 Kč
Energetický štítek G
Dokončení jaro 2022
Web projektu -


Rodinné bydlení v řadových domech Rezidence Meteorologická

Komorní projekt sedmi řadových domů vyrůstá v rezidenční lokalitě pražské Libuše v ulici Meteorologická v blízkosti Prague British International school. Exkluzivitu celého projektu podtrhuje orientace do Modřanské rokle a skutečnost, že stanice metra D bude 5 minut chůze od domu. Každý dům disponuje terasou, garáží a zahradou. Výstavba domů již začala a plánované dokončení je na začátku roku 2022.

Sedm třípodlažních rodinných domů o velikosti 5+kk na užitné ploše 202 m2 včetně terasy má vše, co potřebujete pro váš ideální život. V přízemí (60 m2) se nachází technické zázemí domu, garáž s garážovými vraty Hörmann pro jedno auto, prádelna s koupelnou a toaletou, pracovna a přímý vchod na soukromou zahradu. Celé druhé nadzemní patro (73 m2) je velkorysý organický celek určený pro společné chvíle. Skládá se z prosluněného obývacího pokoje, kuchyňského koutu se samostatnou spižírnou, jídelny a toalety s předsíní. Poslední patro (57 m3) nabízí soukromí v podobě 2 pokojů, společné koupelny s toaletou a jedné ložnice s vlastní terasou (15 m2).

Zděné domy plné světla a krásných výhledů jsou stavěny ve vysokém standardu. Vícevrstvá tepelná izolace, odhlučnění a kvalitní dilatace mezi jednotlivými domy zajišťuje majitelům naprostý komfort a soukromí. Privátní prostor před domem nabízí další parkovací stání a zároveň bezpečné místo pro vaše nejbližší. Každý dům může být upraven tak, aby byl zároveň dvougenerační.

Řadové domy Rezidence Meteorologická jsou ideální bydlením pro rodiny s dětmi. Bezprostředně u domů je vchod do krásné stezky Údolí studánek plné dětských atrakcí a zeleně. Libuš patří mezi klidné a plně vybavené pražské čtvrti, kde se můžete spolehnout na kvalitní školy, školky a kompletní síť služeb. Autobusová zastávka se nachází 1 minutu chůze od domu a s MHD jste v centru za 20 minut.

Rezidence Meteorologická
Rodinné bydlení v řadových domech na Libuši, Praha 4

Meteorologická, Praha 4, Libuš

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Malátova - luxusní byty Praha 5
Malátova - luxusní byty Praha 5 od 18 700 000 Kč Malátova, Praha 5 od 119 m2
U Rajské zahrady 2
U Rajské zahrady 2 od 13 600 000 Kč U Rajské zahrady, Praha 3 od 148 m2
Rezidence Churchill
Rezidence Churchill od 0 Kč Italská, Praha 2 od m2
Poslat email příteli
zavřít okno