Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon info_icon info_icon info_icon

Slavíkova 4 - byty na Praze 3

Novinka v nabídce

Slavíkova, Praha 3, Vinohrady

Dispozice (od-do) 1+kk - 4+kk
Cena včetně DPH (od-do) Info v RK
Energetický štítek G
Dokončení Ihned k nastěhování
Web projektu -

Slavíkova 4 představuje nové byty v komorním projektu znovuzrozeného činžovního domu na Praze 3 - Vinohrady. Jedná se o kompletní rekonstrukci nádherného secesního domu z 19. století, který stojí jen pár kroků od Náměstí Jiřího z Poděbrad. Jde o jednu z nejcitlivějších a nejnáročnějších rekonstrukcí v rámci této lokality, která probíhá na základě původních architektonických plánů s ohledem na udržení secesního ducha budovy a zachování historických prvků, zejména v rámci společných prostor. Pro zajištění komfortu moderního bydlení a vytvoření kvalitních dispozic došlo k rozsáhlým stavebním zásahům, které umožnily vytvořit kvalitní dispoziční řešení bytových jednotek.

Slavíkova 4 nabízí byty k prodeji o dispozicích od 1+kk až po rodinné bydlení o velikosti 4+kk. Byty jsou rekonstruovány za použití velmi kvalitních materiálů a jsou prodávány kompletně dokončené ve vysokém standardu. Klientům se nabízí také možnost vlastního dokončení při koupi bytu ve stavu white walls.

Standardy bytů na Praze 3 zahrnují repliky špaletových oken, dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu, kazetové interiérové dveře a dvoukřídlé vchodové dveře. V bytech jsou datové rozvody, domovní telefon, příprava pro satelitní TV a vytápění z centrální plynové kotelny v suterénu domu. Ke každému bytu patří také sklep.

Městská část Vinohrady patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším pražským lokalitám s velkým množstvím obchodů, restaurací, kaváren, oblíbeným farmářským trhem, v blízkosti Riegrových sadů a několika dalších zelených ploch, kde se odehrávají různé festivaly a další kulturní akce pod širým nebem. Kompletní občanská vybavenost a výborné dopravní spojení, stejně jako dostatek zeleně a blízkost historického centra činí z Vinohrad jedno z nejžádanějších míst pro život v metropoli. Byty na této adrese jsou oblíbené jak k rezidenčnímu bydlení, tak i jako investice na dlouhodobý pronájem.

Slavíkova 4 - byty na Praze 3
Novinka v nabídce

Slavíkova, Praha 3, Vinohrady

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

U Rajské zahrady 2
U Rajské zahrady 2 od 13 600 000 Kč U Rajské zahrady, Praha 3 od 148 m2
Hřebenky
Hřebenky od 0 Kč Na Hřebenkách, Praha 5 od m2
Rezidence Churchill
Rezidence Churchill od 0 Kč Italská, Praha 2 od m2
Poslat email příteli
zavřít okno