se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
lexxus logo

Tulipa Třebešín IV - nové byty Praha 3

Prodáno 85% nových bytů

Zvěřinova - Prodáno 85% nových bytů

Praha 3, Žižkov

Dispozice (od-do) 1+kk - 1+kk
Cena včetně DPH (od-do) 4 769 192 Kč - 4 769 192 Kč
Energetický štítek B
Dokončení zima 2021
Web projektu http://www.bydleni-trebesin.cz/

Tulipa Třebešín, úspěšný developerský projekt v Praze 3 - Žižkov, zahajuje prodej nové etapy. Nové byty k prodeji nabízejí promyšlené dispozice 1+kk až 3+kk s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Možnost přikoupit parkovací stání a sklep je samozřejmostí stejně jako vysoké standardy dokončení jednotlivých nových bytů.

Tulipa Třebešín se nachází na okraji vilové čtvrti v blízkosti Třebešínského a Malešického parku. Nové byty na Praze 3 představují ideální rodinné bydlení v klidné lokalitě s dostatkem zeleně a volnočasových aktivit pro Vás i Vaše ratolesti. Kompletní občanská vybavenost mimo jiné zahrnuje služby denní potřeby, nákupní možnosti, mateřskou školu v rámci projektu, základní školu včetně anglické, gymnázium a zdravotní středisko (Poliklinika Malešice). Větší nákupy obstarávají OC Flora, Kaufland (Jarov) či Billa (Malešice).

Další výhodou nových bytů k prodeji je výborná dopravní dostupnost do centra Prahy, která je zajištěna autobusovými linkami ze zastávky přímo před projektem s napojením na stanici metra Želivského (A) a dále tramvaje číslo 5, 9, 10, 11, 13, 16 a 26, které umožňují přístup do centra Prahy během 20 min.

Pokud hledáte nový byt v příjemné lokalitě Prahy 3, navštivte nás v prodejní kanceláři přímo v místě projektu Tulipa Třebešín, kde Vám nové byty a jejich okolí rádi představíme.

ikona tisku

Better reality by

šedivé lexxus logo