se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
lexxus logo

U Rajské zahrady

U Rajské zahrady - Nebytový prostor v historickém domě na Vinohradech

Praha 3 , Žižkov

ID 121500 Parkování není
Nemovitost Nebytové prostory Balkon/ terasa Ne
Dispozice 1+kk Sklep Ne
Velikost 108.72 m2 Energetický štítek C
Podlaží 1
Cena: 6 800 000 Kč včetně DPH

Nebytový prostor k prodeji je součástí rezidenčního projektu U Rajské zahrady 2, který vznikl v historickém domě na Praze 3 - Vinohradech. Dům prošel kompletní rekonstrukcí a zrekonstruované byty jsou prodávány ve stavu white walls a shell&core a následně mohou být dokončeny dle individuálních požadavků klientů. Interiér tohoto prostoru je tvořen prostornou halou, komorou, samostatnou toaletou a rozlehlým obchodním prostorem o velikosti 84 m2.

Lokalita projektu je charakteristická svou úplnou občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností a možností trávit volný čas v přilehlých parcích Riegrových sadů, Rajské zahrady či Vítkova. Projekt 'U Rajské zahrady 2' je ideální pro klienty, kteří poptávají bydlení v bezprostředním centru města a zároveň požadují lokalitu plnou zeleně s možností sportovních a volnočasových aktivit.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLÍDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Více informací o projektu: "http://www.urajskezahrady2.cz/"

ikona tisku

Better reality by

šedivé logo lexxus