Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon info_icon info_icon info_icon

Vily Horoušánky

Vily Horoušánky nabízí luxusní bydlení uprostřed přírody

Horoušánky

Dispozice (od-do) 4+kk - 4+kk
Cena včetně DPH (od-do) 18 600 000 Kč - 18 600 000 Kč
Energetický štítek A
Dokončení Ihned k nastěhování
Web projektu http://vilyhorousanky.lexxusnorton.cz/


Projekt Vily Horoušánky charakterizují prvky jako je lehkost, čisté linie, nadčasovost a vysoká kvalita provedení. Moderní architektura ve spojení s podmanivou krásou okolní přírody vás nadchne. Z Horoušánek v okrese Praha-východ jste v centru Prahy autem za 15 minut a za 25 minut vlakem z Úval na Masarykově nádraží.

Tři moderní viladomy rozdělené do šesti jednotek, splňují nejvyšší kritéria současného bydlení a disponují energetickým průkazem třídy A. Velkoformátová okna vnáší do domů dostatek světla a propojují interiér s okolní zelenou krajinou. Ke každé jednotce o velikosti 4+kk náleží terasa, zahrada, garáž pro dva automobily, sklep a technická místnost. V ceně je zahrnuta kuchyňská linka na míru (bez spotřebičů). Minimalismus, svobodné pojetí a neopakovatelné výhledy z oken si zamilujete. A když budete potřebovat víc stromů, víc ticha, a ještě víc svobody, můžete se vydat do přírodního parku Klánovice-Čihadla, který je nedaleko.

Horoušánky leží v srdci přírody. Lesy, louky, pole a potoky vám nabízí klid a bezstarostnost, kterou každý domov potřebuje. Díky aktivní komunitě občanů si můžete být jistí, že se Horoušánky budou vyvíjet správným směrem i tempem, který nenaruší jejich genius loci.

K občanské vybavenosti Horoušánek patří základní školy v Úvalech a v nedalekých Nehvizdech, dvoutřídní mateřská škola, česko anglická mateřská i základní škola Sofia School v Jirnech, rybářský spolek, benzinová pumpa, multifunkční hřiště a prodejna potravin. Autobusová zastávka se nachází 2 minuty pěší chůze od domu. Linka zajišťuje přímý spoj na Černý most nebo na vlakové nádraží v Úvalech.

Vily Horoušánky
Vily Horoušánky nabízí luxusní bydlení uprostřed přírody

Horoušánky

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Malátova - luxusní byty Praha 5
Malátova - luxusní byty Praha 5 od 18 700 000 Kč Malátova, Praha 5 od 119 m2
U Rajské zahrady 2
U Rajské zahrady 2 od 24 000 000 Kč U Rajské zahrady, Praha 3 od 190 m2
Rezidence Churchill
Rezidence Churchill od 0 Kč Dudova, Praha 2 od m2
Poslat email příteli
zavřít okno