se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
lexxus logo

Za Větrníkem - moderní rodinné domy na okraji Dobříše

Nízkoenergetické rodinné domy s přírodou za zády

Rukavičkářská - Nízkoenergetické rodinné domy s přírodou za zády

Dobříš, Dobříš

Dispozice (od-do) 5+kk - 5+kk
Cena včetně DPH (od-do) 9 636 425 Kč - 10 217 060 Kč
Energetický štítek A
Dokončení zima 2018
Web projektu http://www.za-vetrnikem.cz/

Za Větrníkem - soubor rodinných domů představuje koncept moderního bydlení na okraji Dobříše, s rychlou dostupností Prahy. Nabízí propojení klidného bydlení na dosah přírody s využitím komfortu infrastruktury města díky přímému napojení na D4.

Architektonická kancelář BOQ architekti navrhla moderní a neotřelý koncept s ohledem na soukromí majitelů a důmyslné řešení vnitřních dispozic. K dispozici jsou samostatné rodinné domy o velikosti 5+kk a dvojdomy o velikosti 4+kk, se zahradami i zajištěným parkováním. Domy k prodeji jsou nízkoenergetické, se štítkem 'A'.

Pokud hledáte rodinné bydlení v klidné lokalitě s přírodou za zády a zároveň v blízkosti Prahy, jsou pro Vás nové rodinné domy tou správnou volbou.

V současné chvíli započala výstavba inženýrských sítí a komunikací. Na jaře 2018 bude zahájena výstavba I. fáze I. etapy projektu a dokončena bude v zimě 2018.

ikona tisku

Better reality by

šedivé lexxus logo