se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
lexxus logo

Zahrady Roztoky IV - nové rodinné domy k prodeji

Výstavba zahájena

Jantarová - Výstavba zahájena

Roztoky, Roztoky

Dispozice (od-do) 5+kk - 5+kk
Cena včetně DPH (od-do) 7 988 695 Kč - 10 786 800 Kč
Energetický štítek B
Dokončení léto 2019
Web projektu http://www.zahrady-roztoky.cz/

Zahrady Roztoky, úspěšné pokračování projektu na Praze - západ, představuje čtvrtou etapu nových rodinných domů k prodeji. Nabízíme Vám různé typy domů o dispozici 5+kk. Volit můžete mezi dvojdomy, řadovými i samostatnými domy. Rodinné domy k prodeji jsou výjimečné svou nadčasovostí, funkční architekturou a promyšleným dispozičním řešením.

Zahrady Roztoky se nacházejí v klidném prostředí obce Roztoky, v těsné blízkosti severní části Prahy na levém břehu Vltavy. Tato lokalita disponuje plnou občanskou vybaveností a poskytuje tak plnohodnotné zázemí pro rodinné bydlení. Výborná dostupnost Prahy je zajištěna autobusovými a vlakovými linkami. Autem se během 15 minut dostanete na metro A - Dejvická. V obci Roztoky naleznete mnoho ideálních míst k trávení volného času, ať už v Roztockém háji či v údolí Únětického potoka, které přímo zve k procházkám.

Pokud hledáte rodinné bydlení v klidné lokalitě s přírodou na dosah ruky a zároveň v blízkosti Prahy, jsou pro Vás nové rodinné domy Zahrady Roztoky tou správnou volbou. Díky výborné dostupnosti Prahy 6 jsou nové rodinné domy vhodné také jako výhodná investice.

ikona tisku

Better reality by

šedivé lexxus logo