Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Chorvatská

Luxusní nezařízený byt po rekonstrukci ve 4. patře bytového domu na Praze 10 na Vinohradech.

Chorvatská, Praha 10, Vinohrady

ID 306564 Parkování garážové stání
Nemovitost Byt Balkon/ terasa Ne
Dispozice 5+1 Zařízeno Ne
Velikost 165 m² Energetický štítek D
Podlaží 5 K dispozici Ihned k nastěhování
Status nemovitosti volný
Pronájem: 40 000 Kč / měsíc + 10 000 Kč měsíční poplatky

Představujeme vám moderní nezařízený byt 5+1 k pronájmu o velikosti 165 m2 na jedné z nejatraktivnějších lokalit Prahy 10 - Vinohrady.

Celých 165 m2 nabízí svým nájemníkům k užívání tento nezařízený moderní světlý byt 5+1 k pronájmu, nacházející se ve čtvrtém patře bytového domu. Nemovitost je členěna na čtyři prostorné ložnice, dvě stylové koupelny, vzdušný obývací pokoj a moderně vybavenou kuchyni. V domě je k dispozici bezpečnostní služba a whirlpool se saunou. Možnost pronájmu garážového stání za extra poplatek 4.000 CZK/měsíčně.

Mezi přední výhody lokality řadíme pěší vzdálenost od náměstí Míru, náměstí Jiřího z Poděbrad nebo zastávek MHD, díky kterým jste v centru během pár minut a rovněž blízkost zeleně v podobě mnoha parků - sady Svatopluka Čecha, Bratří Čapků nebo Bezručovy a Havlíčkovy sady. Rodiny s dětmi jistě ocení těsnou blízkost mateřské školky a základní školy. Plno kaváren, barů, restaurací a divadel - Vinohradské divadlo - představuje nepřeberné množství možností, co podniknout s načatým večerem. Letiště je v dojezdové vzdálenosti vozem zhruba 20 minut.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Kozácká
Kozácká 70 000 Kč Kozácká, Praha 10 179 m²
Chorvatská
Chorvatská 45 000 Kč Chorvatská, Praha 10 239 m²
Benešovská
Benešovská 46 000 Kč Benešovská, Praha 10 118 m²
Poslat email příteli
zavřít okno