Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Dřevná

Plně zařízený 2-ložnicový byt na Praze 2 - Nové Město.

Dřevná, Praha 2, Nové Město

ID 300918 Parkování Ne
Nemovitost Byt Balkon/ terasa Ne
Dispozice 3+1 Zařízeno Ano
Velikost 102 m² Energetický štítek G
Podlaží 4 K dispozici Ihned k nastěhování
Status nemovitosti volný
Pronájem: 37 000 Kč / měsíc + 2 800 Kč měsíční poplatky

Jedinečná příležitost pronajmutí elegantního, zařízeného bytu 3+1 k pronájmu na Novém Městě skýtá jedinečnou příležitost bydlení na jedné z nejexkluzivnějších lokalit hlavního města Prahy. Mít to štěstí žít v tak atraktivní čtvrti, plné architektonických skvostů, okouzlujících panoramat a bohatých možností, co podniknout s načatým večerem, můžete mít nyní i vy.

Ve třetím patře secesního zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem je situován tento moderně zařízený byt 3+1 k pronájmu nabízející svým nájemníkům obytnou plochu celých 102 m2. Z prostorné vstupní haly se lze pohodlně přesunout do dvou ložnic, elegantní koupelny, samostatné toalety, vzdušného obývacího pokoje či designové kuchyně s jídelním koutem.

Hradčany, Pražský hrad nebo řeka Vltava - všechny tyto skvosty Prahy jsou situovány v blízkosti tohoto lukrativního bydlení. Veškerá občanská vybavenost a blízkost stanice metra Karlovo náměstí, Tančícího domu nebo jedné z fakult ČVUT, mateřských, základních a středních škol, představují další z mnoha výhod této lokality. K romantickým procházkám lze využít návštěvy nedalekých Zítkových sadů nebo parku na Karlově náměstí.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Dřevná
Dřevná 28 000 Kč Dřevná, Praha 2 48 m²
Ibsenova
Ibsenova 3 200 EUR Ibsenova, Praha 2 170 m²
Na Moráni
Na Moráni 38 000 Kč Na Moráni, Praha 2 155 m²
Poslat email příteli
zavřít okno