Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Dubského

Nadstandardní, nízkoenergetický byt se zahradou se nachází v klidné části Prahy 10- Malešice

Dubského, Praha 10, Malešice

ID 412412 Parkování garáž
Nemovitost Byt Balkon/ terasa Ano
Dispozice 5+kk Zařízeno Ano
Velikost 143 m² Energetický štítek B
Podlaží 1 K dispozici duben / 2021
Status nemovitosti volný
Pronájem: 53 000 Kč / měsíc + 5 000 Kč měsíční poplatky

Nadstandardní nízkoenergetický zařízený byt 5+kk k pronájmu, který je součástí novostavbového projektu Vily Třebešín zaručuje svým nájemníkům pohodlný bezstarostný život v blízkosti Malešického parku s kompletní občanskou vybaveností v místě bydlení.

Tento moderní zařízený byt 5+kk k pronájmu disponuje obytnou plochou čítající celkem 143 m2 obytné plochy a sestává se ze vstupní haly s vestavěnými a úložnými prostory, obývacího pokoje s krbem, plně vybavené kuchyně se vstupem na terasu a zahradu, čtyř ložnic rovněž se vstupy na terasu, dvou koupelen a dvou komor. Nemovitost dále disponuje podlahovým topením, garáží, dvěmi parkovacími stání před garáží a udržovanou zahradou se vzrostlými stromy. Tento 'chytrý' dům (i zahrada) je rovněž díky systému Loxone veden a ovládán přes smartphone či tablet. Po domluvě možno odzařídit.

V poklidné lokalitě Prahy 10 - Malešice lze naleznout kompletní občanskou vybavenost - mateřské, základní i střední školy, dětská hřiště, restaurace, obchody, lékárny, poliklinika aj. Nedaleko bydlení se nachází vyhledávaný Malešický les a Malešický park s pestrou nabídkou venkovních aktivit.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Kozácká
Kozácká 70 000 Kč Kozácká, Praha 10 179 m²
Chorvatská
Chorvatská 40 000 Kč Chorvatská, Praha 10 165 m²
Chorvatská
Chorvatská 45 000 Kč Chorvatská, Praha 10 239 m²
Poslat email příteli
zavřít okno