Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Dubského

Nadstandardní, nízkoenergetický řadový dům 5+kk o velikosti 143 m2 se nachází v klidné části Prahy 10 - Malešice.

Dubského, Praha 10, Malešice

ID 412394 Parkování garáž
Nemovitost Řadový dům Balkon/ terasa Ano
Dispozice 5+kk Zařízeno Ne
Velikost 143 m² Velikost pozemku 300 m²
Podlaží 1 Energetický štítek B
Status nemovitosti volný
K dispozici duben / 2021
Pronájem: 53 000 Kč / měsíc + 5 000 Kč měsíční poplatky

Nadstandardní nízkoenergetický nezařízený řadový dům 5+kk k pronájmu, který je součástí novostavbového projektu Vily Třebešín zaručuje svým nájemníkům pohodlný bezstarostný život v blízkosti Malešického parku s kompletní občanskou vybaveností v místě bydlení.

Tento moderní nezařízený řadový dům 5+kk k pronájmu disponuje obytnou plochou čítající celkem 143 m2 obytné plochy a sestává se ze vstupní haly s vestavěnými a úložnými prostory, obývacího pokoj s krbem, plně vybavené kuchyně se vstupem na terasu a zahradu, čtyř ložnic rovněž se vstupy na terasu, dvou koupelen a dvou komor. Nemovitost dále disponuje podlahovým topením, garáží, dvěmi parkovacími stání před garáží a udržovanou zahradou se vzrostlými stromy. Tento 'chytrý' dům (i zahrada) je rovněž díky systému Loxone veden a ovládan přes smartphone či tablet. Po domluvě lze vybavit.

V poklidné lokalitě Prahy 10 - Malešice lze naleznout kompletní občanskou vybavenost - mateřské, základní i střední školy, dětská hřiště, restaurace, obchody, lékárny, poliklinika aj. Nedaleko bydlení se nachází vyhledávaný Malešický les a Malešický park s pestrou nabídkou venkovních aktivit.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

V Šáreckém údolí
V Šáreckém údolí 65 000 Kč V Šáreckém údolí, Praha 6 190 m²
Zdíkovská
Zdíkovská 65 000 Kč Zdíkovská, Praha 5 300 m²
Musílkova
Musílkova 130 000 Kč Musílkova, Praha 5 540 m²
Poslat email příteli
zavřít okno