Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Hlušičkova

Nezařízená polovina dvojdomu o velikosti 342 m2, který se nachází v lokalitě Prahy 5 - Stodůlky

Hlušičkova, Praha 5, Stodůlky

ID 410294 Parkování garáž
Nemovitost Dvojdům Balkon/ terasa Ano
Dispozice 5+kk Zařízeno Ne
Velikost 342 m² Velikost pozemku 240 m²
Podlaží 3 Energetický štítek G
Status nemovitosti volný
K dispozici srpen / 2021
Pronájem: 75 000 Kč / měsíc + 6 000 Kč měsíční poplatky

Velkoryse řešený, moderní rodinný dům k pronájmu o dispozici 5+kk, celkové výměře 342 m2 a zahradou o výměře 240 m2. Dům se nachází v městské části Prahy 13 - Stodůlky, v docházkové vzdálenosti od Přírodního parku Košíře - Motol.

Třípodlažní, nezařízený rodinný dům k pronájmu (polovina dvojdomu) v klidné rezidenční části Stodůlek. V domě k pronájmu jsou čtyři ložnice, obývací pokoj s kompletně vybaveným kuchyňským koutem - sporák, trouba, lednice, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba - a jídelním koutem, dvě koupelny, samostatná toaleta, čtyři terasy, komora a technická místnost. Součástí zařízení domu k pronájmu jsou vestavěné skříně, pračka, sušička, satelit, připojení k internetu, elektrická markýza a alarm napojený na pult centrální ostrahy. Za domem k pronájmu je udržovaná zahrada. V pokojích jsou plovoucí podlahy, na chodbách a v koupelnách keramická dlažba. Dům k pronájmu je vytápěný plynem, má vlastní garáž pro 3 - 4 vozy, plus 2 - 3 další parkovací místa na pozemku.

Rodinný dům k pronájmu stojí v místě s velmi dobrou občanskou vybaveností. Jsou zde obchody, služby, restaurace, několik supermarketů, mateřská i základní škola, Mensa gymnázium, zdravotní středisko, fitness, bowling a řada dalších míst poskytujících zábavu a relaxaci ve volném čase. V blízkosti domu k pronájmu se nachází OC Anděl, německá mezinárodní škola, japonské a francouzské lyceum, Přírodní park Košíře - Motol, kde je mj. golfový klub. Dopravní dostupnost je rovněž výborná. Z místa je pohodlné a rychlé spojení na Plzeňskou třídu a dále na Městský okruh.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Mohlo by vás zajímat

Nebušická
Nebušická 110 000 Kč Nebušická, Praha 6 262 m²
Na Zátorce
Na Zátorce 59 000 Kč Na Zátorce, Praha 6 170 m²
Klikatá
Klikatá 19 000 Kč Klikatá, Praha 5 64 m²
Poslat email příteli
zavřít okno