Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Janáčkovo nábřeží

Prostorný 2-ložnicový byt situovaný ve zvýšeném přízemí domu v Praze 5 - Smíchov

Janáčkovo nábřeží, Praha 5, Smíchov

ID 303124 Parkování není
Nemovitost Byt Balkon/ terasa 12 m²
Dispozice 3+1 Zařízeno Ano
Velikost 106 m² Energetický štítek G
Podlaží 1 K dispozici Ihned k nastěhování
Status nemovitosti volný
Pronájem: 39 000 Kč / měsíc + 2 300 Kč měsíční poplatky

Atraktivní lokalita pražského Smíchova nabízí exkluzivní možnost bydlení v blízkosti hned několika parků, nábřeží a se skvělou dopravní dostupností. Představujeme vám designový, zařízený byt 3+1 k pronájmu na Janáčkově nábřeží.

Ve zvýšeném přízemí bytového domu je situován tento elegantní, zařízený byt 3+1 k pronájmu disponující obytnou plochou 106 m2. Impozantní interiér bytu je tvořen vzdušným obývacím pokojem, luxusní kuchyní, dvěmi útulnými ložnicemi a dvěmi moderními koupelnou. Nemovitost disponuje rovněž prostornou terasou.

Jedinečná lokalita Janáčkova nábřeží disponuje skvělou dopravní dostupností, veškerou občanskou vybaveností a bohatou nabídkou kulturního vyžití například v nedalekém Švandově divadle, OC Nový Smíchov, Cinema City Nový Smíchov nebo CineStar Anděl. Byt se nachází v blízkosti hned několika náměstí např. náměstí Kinských, Arbesovo náměstí nebo náměstí 14. října. Rodiny s dětmi dozajista ocení plno dětských hřišť, základních škol, mateřských škol, středních škol a gymnázií. Romantických procházek a příjemných posezení si můžete dopřát v nedalekých Dienzenhoferových sadech, parku Sacré Coeur, Petřínských sadech nebo zahradě Kinských.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 2 300 Kč a dále se převádí elektřina a plyn.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Klikatá
Klikatá 19 000 Kč Klikatá, Praha 5 64 m²
Holečkova
Holečkova 22 000 Kč Holečkova, Praha 5 77 m²
Nad Palatou
Nad Palatou 55 000 Kč Nad Palatou, Praha 5 191 m²
Poslat email příteli
zavřít okno