se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
info_icon mapa_icon

Ke Koh-i-nooru

Přepychový třípodlažní nezařízená vila 4+kk k pronájmu o výměře 300 m2 se zahradou o 390 m2, v žádané lokalitě Stodůlek.

Ke Koh-i-nooru, Praha 5, Stodůlky

ID 411877 Parkování garáž
Nemovitost Vila Balkon/ terasa Ano
Dispozice 4+kk Zařízeno Ne
Velikost 300 m2 Velikost pozemku 799 m2
Podlaží 3 Energetický štítek C
Status nemovitosti volný
K dispozici Ihned k nastěhování
Pronájem: 50 000 Kč / měsíc + měsíční poplatkyPřepychový třípodlažní nezařízená vila 4+kk k pronájmu o výměře 300 m2 se zahradou o 390 m2, v žádané lokalitě Stodůlek.  

Díky nadstandartním materiálům, dřevěným podlahám ze vzácných dřev a italským slinutým obkladům zaručuje vila reprezentativní a příjemné bydlení. Podzemní podlaží nabídne 2 samostatné garáže a vlastní welness centrum (šatna, sauna, místnost pro fitness, toaleta, sprchový kout). Přízemí sestává ze vstupní haly, na kterou navazuje pracovna a toaleta, plně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s krbem, zimní zahrady, východní terasy (společenské) s vnějším schodištěm dolů do fitcentra, a západní terasy (relaxační) s okrasnou zahradou. V prvním patře nalezneme halu, dvě ložnice, koupelnu, kotelnu a garáž ze západní strany.  

Výrazným architektonickým prvkem je prosklené kruhové schodiště zastřené plochým pultem, který je ve štítu zaoblen. Fasáda je tvořena obkladem z cihelných režných pásků a omítkou jemné zrnitosti. Nosnou konstrukci tvoří klasický zděný systém. Vila je charakteristická pultovými střechami s malým spádem, které zastřešují dvě části objektu. Jednu-obytnou, s kruhovou čelní fasádou a druhou-technickou, lichoběžníkovou. Střecha je kryta kvalitním titanzinkovým plechem, který svým zbarvením estetický dojem vily korunuje. K zařízení náleží mj. i hydromasážní vana J-sha Conner Jacuzzi, originální italská a německá osvětlovací tělesa.  

Nemovitost se nachází v klidné vilové čtvrti Motol-Háje, v těsné blízkosti chráněné přírodní památky Motolský Ordovik. Tato lokalita nabízí škálu skvělých možností pro využití volného času: V blízkém okolí se nachází lesopark Cibulka, golfový areál, sportovní areály s tenisovými kurty, volejbalovými hřišti, cyklistickou halou apod. V okolí je školka a jesle pro děti, základní umělecká škola, základní sportovní škola, 3 základní školy s rozšířenou výukou jazyků a také gymnázium. V blízkosti je nákupní centrum Metropole Zličín, Ikea, Tesco, Baumax apod. Historický střed Prahy je dostupný jízdou autem, tramvají či autobusem v 15 minutách. Zastávka Hlušičkova je vzdálena 3-4 min.  

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Mohlo by vás zajímat

Souběžná I
Souběžná I 89 000 Kč Souběžná I 672, Praha 5 312 m2
Nad Buďánkami II
Nad Buďánkami II 110 000 Kč Nad Buďánkami II 1833, Praha 5 446 m2
5. máje
5. máje 89 000 Kč 5. máje 2821, Praha 5 340 m2
Poslat email příteli
zavřít okno