Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Kozácká

Krásný designový byt, který se nachází ve 3. patře rekonstruovaného domu s výtahem na rozhraní Vršovic a Vinohrad

Kozácká, Praha 10, Vršovice

ID 301992 Parkování garážové stání
Nemovitost Byt Balkon/ terasa 40 m²
Dispozice 4+1 Zařízeno Ne
Velikost 179 m² Energetický štítek G
Podlaží 4 K dispozici Ihned k nastěhování
Status nemovitosti volný
Pronájem: 70 000 Kč / měsíc + 9 000 Kč měsíční poplatky

Vyhledávaná rezidenční lokalita pražských Vršovic má zkrátka vše - skvostnou architekturu, exkluzivní restaurace a bary, je v blízkosti zeleně a přitom nedaleko historického centra metropole. A právě zde, v Kozácké ulici, vám nyní nabízíme možnost bydlení ve vysoce designovém, nezařízeném bytě 4+1 k pronájmu s impozantní terasou.

Ve třetím patře bytového domu s výtahem ve Vršovicích je situován tento moderní, designově navržený, nezařízený byt 4+1 k pronájmu nabízející svým nájemníkům k užívání obytnou plochu 179 m2. Ze vstupní haly se lze pohodlně přesunout do vzdušného obývacího pokoje se vstupem na impozantní terasu 40 m2 a do vybavené moderní kuchyně. Dále pak 3 komfortní ložnice (z toho 2 rovněž se vstupem na terasu), 2 elegantní koupelny a garážové parkovací stání.

Lokalita disponuje skvělým dopravním spojením do centra (stanice metra náměstí Míru), veškerou občanskou vybaveností v místě. V blízkosti bydlení se rovněž nachází mnoho mateřských škol, základních a středních škol, obchodů, lékáren, pošt aj. Pro regeneraci mysli a odpočinek od shonu velkoměsta není nic lepšího než návštěva jednoho z nedalekých přírodních parků - Folimanka, Riegrovy sady, Gröbovka, Havlíčkovy sady nebo Bezručovy sady. A pokud naopak toužíte po kultuře a společnosti, máte zde bohatou nabídku exkluzivních kaváren, restaurací, barů či divadel v blízkém okolí.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 4 500 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Chorvatská
Chorvatská 28 000 Kč Chorvatská, Praha 10 136 m²
Chorvatská
Chorvatská 45 000 Kč Chorvatská, Praha 10 239 m²
Benešovská
Benešovská 46 000 Kč Benešovská, Praha 10 118 m²
Poslat email příteli
zavřít okno