Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Nad Helmrovkou

Luxusní 4-ložnicová vila s krásný výhledem na panorama Prahy a Pražský hrad, která se nachází v klidné zástavbě nových vil v části Prahy 6 - Lysolaje

Nad Helmrovkou, Praha 6, Lysolaje

ID 402293 Parkování garáž
Nemovitost Vila Balkon/ terasa 36 m²
Dispozice 7+kk Zařízeno Ne
Velikost 255 m² Velikost pozemku 120 m²
Podlaží 2 Energetický štítek C
Status nemovitosti volný
K dispozici září / 2021
Pronájem: 60 000 Kč / měsíc + 9 500 Kč měsíční poplatky

Exkluzivní příležitost bydlení pro rodiny s dětmi v luxusní nezařízené vile 7+kk k pronájmu s velkolepou zahradou a bazénem. Vila se nachází v příjemné klidné lokalitě Lysolají v ulici Nad Helmrovkou. Veškerá občanská vybavenost, poblíž hned několika přírodních parků a památek, navíc s dobrým spojením do mezinárodních škol.

Tato vysoce reprezentativní, nezařízená vila 7+kk k pronájmu disponuje obytnou plochou čítající 255 m2 a k tomu udržovanou zahradu o rozloze 916 m2, na které se mimo jiné nalézá i venkovní krytý bazén. Ve vile lze naleznout 4 světlé ložnice, 2 šatny, pracovnu, 2 stylové koupelny. Dále pak 3 samostatné toalety, prostorný obývací pokoj s jídelní a kuchyňskou částí. K vile náleží rovněž terasa a garáž pro 2 osobní auta.

Poklidná lokalita pražských Lysolají disponuje kompletní občanskou vybaveností, v blízkosti bydlení se nachází hned několik dětských hřišť, mateřské a základní školky, venkovní posilovny, pošta, střelnice aj. Nedaleko je situováno Suchdolské náměstí, areál a kolej České zemědělské univerzity. Byt se rovněž nachází nedaleko přírodní rezervace Tiché Údolí, mezinárodních škol ISP a Riverside School. Ve volném čase lze využít blízkosti řeky Vltavy a projít se podél jejího břehu nebo v dojezdové vzdálenosti do 20 minut autem se lze pohodlně přesunout k Zoo Praha.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 9 500 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou videoprohlídku této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

K Tuchoměřicům - Přední Kopanina
K Tuchoměřicům - Přední Kopanina 45 000 Kč K Tuchoměřicům, Praha 6 250 m²
Nebušická-Nebušice
Nebušická-Nebušice 100 000 Kč Nebušická, Praha 6 270 m²
Hermelínská
Hermelínská 45 000 Kč Hermelínská, Praha 6 170 m²
Poslat email příteli
zavřít okno