Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

náměstí Jiřího z Poděbrad

Zrekonstrovaný designový 2-ložnicový byt s balkonem na Vinohradech.

náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady

ID 410361 Parkování není
Nemovitost Byt Balkon/ terasa Ano
Dispozice 3+kk Zařízeno Ne
Velikost 93 m² Energetický štítek G
Podlaží 4 K dispozici prosinec / 2020
Status nemovitosti volný
Pronájem: 44 800 Kč / měsíc + 2 000 Kč měsíční poplatky

Náměstí Jiřího z Poděbrad na Vinohradech nyní nabízí nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu. Poblíž bydlení se nachází hned několik parků, ale zároveň i stanice metra. Zaručený život na úrovni v atraktivní lokalitě Prahy.

Tento útulný světlý nezařízený byt 3+kk k pronájmu o výměře 93 m2 se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží secesního činžovního domu a je tvořen dvěmi ložnicemi, které doplňují dvě koupelny, šatnou, vstupní halou, obývacím pokojem a plně vybaveným kuchyňským koutem. Součástí vybavení bytu jsou vestavěné skříně, klimatizace, vinotéka, pračka a sušička. Podlahovou krytinu tvoří kvalitní dubové podlahy a nová okna v bytě disponují dvouvrstvým sklem. K bytu náleží rovněž parkovací stání.

Vysoce žádaná a lukrativní lokalita pražských Vinohrad - náměstí Jiřího z Poděbrad - zaručuje svým rezidentům bezstarostný život na vysoké úrovni, především díky kompletní občanské vybavenosti v místě stejně tak, jako díky výborné dopravní infrastruktuře (v těsné blízkosti bydlení se nachází tramvajová stanice a stanice metra náměstí Jiřího z Poděbrad). Pokud volné chvíle rádi trávíte obklopeni zelení, pak Vás dozajista uspokojí pestrý výběr hned z několika přilehlých parků - sady Svatopluka Čecha, Mahlerovy sady, Bezručovy sady, sady Bratří Synků, Rajská zahrada nebo Riegrovy sady. Pokud dáváte přednost návštěvám nákupních center, není nic jednoduššího než navštívit nedaleké OC Atrium Flora s Cinema City a IMAX. V blízkosti lze rovněž naleznou hned několik mateřských a základních škol, dětská hřiště, lékárny, pošty aj.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Mohlo by vás zajímat

Laubova
Laubova 37 000 Kč Laubova, Praha 3 97 m²
náměstí Jiřího z Poděbrad
náměstí Jiřího z Poděbrad 1 163 EUR náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 93 m²
náměstí Jiřího z Poděbrad
náměstí Jiřího z Poděbrad 3 427 EUR náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 107 m²
Poslat email příteli
zavřít okno