ID: 412815
67 000 Kč / měsíc + měsíční poplatky
67 000 Kč / měsíc + měsíční poplatky
ID: 412815

Nově zrekonstruovaný rodinný dům v lokalitě Prahy 6 - Suchdol

Dispozice: 6+1
Velikost: 280m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Nabízíme jedinečnou možnost bydlení v poklidné lokalitě Praha - Suchdol v nadčasovém nezařízeném, zrekonstruovaném rodinném domě 6+1 k pronájmu. Pravidelné autobusové spoje ke stanici metra Dejvická a příjemné tiché prostředí bez hluku projíždějících aut.

Moderní, nově zrekonstruovaný, nezařízený rodinný dům 6+1 k pronájmu disponuje užitnou plochou čítající celkem 280 m2 rozprostírající se celkem na 4 podlažích. Vzdušný světlý interiér domu v jeho přízemí tvoří vstupní hala, vzdušný obývací pokoj s kamny a se vstupem na terasu. Dále pak exkluzivní vybavená kuchyně, spíž a samostatná toaleta. V prvním patře lze naleznout 2 prostorné ložnice a koupelnu. Druhé patro je tvořeno 2 ložnicemi, koupelnou, terasou a pracovnou. V suterénu domu lze naleznout technickou místnost, saunu a fitness. K domu náleží rovněž garáž.

Poklidná rezidenční lokalita pražského Suchdola disponuje bohatou nabídkou obchodů, restaurací a v blízkosti bydlení se nachází hned několik dětských hřišť, mateřské školy, venkovní posilovny, pošta aj. Nedaleko je situováno Suchdolské a Brandejsovo náměstí, areál a kolej České zemědělské univerzity.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou videoprohlídku této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Garáž
Balkon/ terasa: Ano
Zařízeno: Ne
Velikost pozemku: 400 m²
Patro: 2
Energetický štítek: B
Status nemovitosti: volný
K dispozici: Ihned k nastěhování

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Požárnická
Požárnická, Praha 6 359 m²
Dostupné ihned
ID: 410315
85 000 Kč
V Šáreckém údolí
V Šáreckém údolí, Praha 6 285 m²
Dostupné ihned
ID: 411341
95 000 Kč
Hřebenová
Hřebenová, Praha 6 190 m²
Dostupné Červen 2022
ID: 412922
70 000 Kč