Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Paříkova

Krásný nový byt 3+kk situovaný v 8. patře novostavby v komplexu Rubeška Praha 9 - Vysočany

Paříkova, Praha 9, Vysočany

ID 412694 Parkování není
Nemovitost Byt Balkon/ terasa 6 m²
Dispozice 3+kk Zařízeno Ne
Velikost 66 m² Energetický štítek G
Podlaží 9 K dispozici Ihned k nastěhování
Status nemovitosti volný
Pronájem: 20 000 Kč / měsíc + 4 000 Kč měsíční poplatky

Exkluzivní možnost nezařízeného bytu 3+kk k pronájmu v bytovém komplexu Rubeška skýtá jedinečnou příležitost poklidného příjemného bydlení v hlavním městě. Mít to štěstí žít v blízkosti přírody a řeky Rokytky, s kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní infrastrukturou můžete mít nyní i vy.

V osmém patře bytového komplexu s výtahem a 24hodinovou recepcí se nachází tento námi nabízený nezařízený byt 3+kk k pronájmu disponující obytnou plochou čítající celkem 66 m2. Byt se sestává ze vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje spojeného s vybaveným kuchyňským koutem (a rovněž vstupem na terasu 6 m2. Dále pak moderní koupelna, samostatná toaleta 2 světlé ložnice.

Tato poklidná lokalita pražských Vysočan se nachází nedaleko proudící řeky Rokytky, poblíž které můžeme najít například fitness park a fitness stezku Rokytka, vinici Máchalku, park Podviní, Klíčovské sady aj. Nedaleko bydlení se rovněž nachází mateřská i základní škola, dětská hřiště, náměstí Organizace spojených národů, lékárna, obchody, pošta a mnoho dalšího. V blízkosti lze rovněž naleznout stanici metra Vysočanská nebo známou Pragovku. Kompletní občanská vybavenost v místě a dobrá dopravní infrastruktura.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 4 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Strnadových
Strnadových 13 000 Kč Strnadových, Praha 9 34 m²
Kozlovská
Kozlovská 45 000 Kč Kozlovská, Praha 6 145 m²
Dřevná
Dřevná 28 000 Kč Dřevná, Praha 2 48 m²
Poslat email příteli
zavřít okno