Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Pařížská

Mezonetový byt 7+1 k pronájmu na nejexkluzivnější adrese metropole

Pařížská, Praha 1, Josefov

ID 412231 Parkování není
Nemovitost Mezonet Balkon/ terasa Ano
Dispozice 7+1 Zařízeno Ne
Velikost 295 m² Energetický štítek G
Podlaží 4 K dispozici Ihned k nastěhování
Status nemovitosti volný
Pronájem: 140 000 Kč / měsíc + 14 000 Kč měsíční poplatky

Ikona mezi prestižními ulicemi Prahy, disponující nepřeberným množstvím luxusních obchodů a butiků - notoricky známá ulice Pařížská nacházející se na Starém Městě v lokalitě Josefov. Pravidelně ji můžeme naleznout v první desítce žebříčků nejdražších nákupních ulic světa. Na této nejexkluzivnější možné adrese metropole se nachází unikátní byt 7+1 k pronájmu mezonetového typu.

Ve třetím a čtvrtém patře budovy se nachází luxusní nezařízený mezonet 7+1 k pronájmu o celkové výměře činící 295 m2 obytné plochy. Byt působí velice noblesním a luxusním dojmem především díky svým fládrovým stropům s přepychovými lustry a velkolepým oknům. Spodní patro bytu tvoří obývací pokoj s fládrovým stropem a arkýřovým výklenkem do Pařížské ulice, plně vybavená kuchyň, hlavní ložnice s šatnou a balkonem do vnitrobloku, druhá ložnice, koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), samostatná toaleta s bidetem, šatna/technická komora a vstupní hala. V horním patře jsou umístěny další 3 ložnice - jedna s fládrovým stropem, velká šatna (příp. šestá ložnice), plně vybavená koupelna s balkonem, třetí koupelna (sprchový kout, toaleta) a hala. Součástí bytu k pronájmu jsou videotelefon a klimatizace. Byt je vytápěn plynově a podlahovou krytinu tvoří převážně parkety, místy i dlažba.

Ulice Pařížská propojuje Staroměstské náměstí s náměstím Curieových. Luxusní restaurace, módní butiky a prodejny, nejprestižnější značky světa, vzrostlé stromořadí, které ulici lemuje po celé její délce - to vše definuje tuto exkluzivní lokalitu Pařížské ulice. V blízkosti se rovněž nachází Haštalské náměstí nebo náměstí Republiky. Veškerá občanská vybavenost v místě, nedaleko základních, středních a vysokých škol nebo OD Kotva, nákupního centra Palladium, Divadla Hybernia, Divadla Broadway a spousty dalších atraktivních míst.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Mohlo by vás zajímat

Veleslavínova
Veleslavínova 70 000 Kč Veleslavínova, Praha 1 200 m²
Pařížská
Pařížská 90 000 Kč Pařížská, Praha 1 177 m²
Bílkova
Bílkova 88 000 Kč Bílkova, Praha 1 197 m²
Poslat email příteli
zavřít okno