Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Pařížská

Zařízený mezonetový byt 5+kk v atraktivní lokalitě Praha 1 - Josefov

Pařížská, Praha 1, Josefov

ID 411174 Parkování není
Nemovitost Mezonet Balkon/ terasa 21 m²
Dispozice 5+kk Zařízeno Ano
Velikost 177 m² Energetický štítek G
Podlaží 8 K dispozici Ihned k nastěhování
Status nemovitosti volný
Pronájem: 90 000 Kč / měsíc + 12 000 Kč měsíční poplatky

Ikona mezi prestižními ulicemi Prahy, disponující nepřeberným množstvím luxusních obchodů a butiků - notoricky známá ulice Pařížská nacházející se na Starém Městě v lokalitě Josefov. Pravidelně ji můžeme naleznout v první desítce žebříčků nejdražších nákupních ulic světa. Na této nejexkluzivnější možné adrese metropole se nachází unikátní zařízený, třípodlažní byt 5+kk k pronájmu s terasou.

Na sedmém až devátém patře secesního bytového domu s výtahem je situován tento luxusně zařízený, třípodlažní byt 5+kk k pronájmu s terasou nabízí svým nájemníkům k užívání velkorysou obytnou plochu čítající celkem 177 m2. Impozantní interiér bytu je tvořen 4 luxusními ložnice, 3 vysoce designovými koupelnami, noblesním obývacím pokojem s jídelním koutem a elegantním, kompletně vybaveným kuchyňským koutem. Součástí bytu jsou vysoké stropy, klimatizace, dřevěné parkety, alarm atd.

Ulice Pařížská propojuje Staroměstské náměstí s náměstím Curieových. Luxusní restaurace, módní butiky a prodejny, nejprestižnější značky světa, vzrostlé stromořadí, které ulici lemuje po celé její délce - to vše definuje tuto exkluzivní lokalitu Pařížské ulice. V blízkosti se rovněž nachází Haštalské náměstí nebo náměstí Republiky. Veškerá občanská vybavenost v místě, nedaleko základních, středních a vysokých škol nebo OD Kotva, nákupního centra Palladium, Divadla Hybernia, Divadla Broadway a spousty dalších atraktivních míst.

Uvedená cena je náběhová. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Veleslavínova
Veleslavínova 70 000 Kč Veleslavínova, Praha 1 200 m²
Bílkova
Bílkova 88 000 Kč Bílkova, Praha 1 197 m²
Pařížská
Pařížská 140 000 Kč Pařížská, Praha 1 295 m²
Poslat email příteli
zavřít okno