Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

lexxus logo

Pod Valem II.

Pod Valem II. - Velkolepý samostatně stojící dům o rozloze 400 m2, který se nachází v pěkném prostředí v zástavbě nových rodinných domů v obci Průhonice

Průhonice , Průhonice

ID 401704 Parkování garáž
Nemovitost Vila Balkon/ terasa Ano
Dispozice 6+1 Zařízeno Ne
Velikost 400 m² Energetický štítek G
Podlaží 1 K dispozici srpen / 2021
Pronájem: 90 000 Kč / měsíc + 8 000 Kč měsíční poplatky

Především rodiny s dětmi dozajista ocení nabídku bydlení v poklidné lokalitě Průhonic v nabízeném moderním nezařízeném rodinném domě 6+1 k pronájmu. Pokud už Vás ruch velkoměsta omrzel a rádi byste pro změnu žili blízko přírody bez hluku projíždějících aut, pak je tato jedinečná nabídka přesně pro Vás to pravé.

Moderní nezařízený rodinný dům 6+1 k pronájmu disponuje užitnou plochou čítající celkem 400 m2 a velkolepou udržovanou zahradou. Vzdušný interiér domu nabízí vstupní chodbu, prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyni a jídelnu. Dále pak 5 ložnic, 3 koupelny, pracovna a samostatná toaleta. K domu náleží rovněž dvougaráž, terasa a zahrada 800 m2.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností v místě, obchody, restaurace, hřiště, botanická zahrada. V blízkosti bydlení se rovněž nachází Průhonický park, Sokolovna Průhonice, Zámek Průhonice, Přírodní park Botič-Milíčov, Aquapalce Praha aj. Skvělá dopravní dostupnost, 15 minut autem do Prahy.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 8 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

ikona tisku

Better reality by

šedivé logo lexxus