Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Pod Valem II.

Prostorný rodinný dům v klidné části Prahy 4 - Průhonice

Průhonice

ID 405835 Parkování garáž
Nemovitost Rodinný dům Balkon/ terasa Ne
Dispozice 7+1 Zařízeno Ne
Velikost 400 m² Velikost pozemku 500 m²
Podlaží 1 Energetický štítek G
Status nemovitosti volný
K dispozici Ihned k nastěhování
Pronájem: 74 000 Kč / měsíc + 10 000 Kč měsíční poplatky

Především rodiny s dětmi dozajista ocení nabídku bydlení v poklidné lokalitě Průhonic v nabízeném moderním nezařízeném rodinném domě 7+1 k pronájmu. Pokud už Vás ruch velkoměsta omrzel a rádi byste pro změnu žili blízko přírody bez hluku projíždějících aut, pak je tato jedinečná nabídka přesně pro Vás to pravé.

Moderní nezařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu disponuje užitnou plochou čítající celkem 400 m2 a velkolepou udržovanou zahradou. Dům nabízí svým nájemníkům k užívání 2 obytná podlaží a suterén. V přízemí domu je situovaná vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyní a jídelnou. Dále pak 2 ložnice, koupelna a samostatná toaleta. V patře se nachází další 3 ložnice, obývací hala, koupelna, samostatná toaleta a vstup na střešní terasu. Suterén domu je tvořen hobby místností, sušárnou, technickým zázemím a 2 sklady. K domu náleží rovněž dvougaráž.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností v místě, obchody, restaurace, hřiště, botanická zahrada. V blízkosti bydlení se rovněž nachází Průhonický park, Sokolovna Průhonice, Zámek Průhonice, Přírodní park Botič-Milíčov, Aquapalce Praha aj. Skvělá dopravní dostupnost, 15 minut autem do Prahy.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 10 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Sadová
Sadová 110 000 Kč Sadová, Průhonice 350 m²
U Dálnice
U Dálnice 70 000 Kč U Dálnice, Praha 5 318 m²
Dubnická
Dubnická 35 000 Kč Dubnická, Praha 5 150 m²
Poslat email příteli
zavřít okno