Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Rooseveltova

Moderní rozlehlý jednopodlažní 390 m2 byt situovaný ve 3. patře v Rezidenci Rooseveltova s 24/7 recepcí

Rooseveltova, Praha 6, Bubeneč

ID 411468 Parkování garážové stání
Nemovitost Byt Balkon/ terasa Ano
Dispozice 7+kk Zařízeno Ne
Velikost 390 m² Energetický štítek D
Podlaží 4 K dispozici červen / 2021
Status nemovitosti volný
Pronájem: 110 000 Kč / měsíc + 23 000 Kč měsíční poplatky

V pulzujícím centru diplomatické lokality Bubenče se nachází tento jedinečný, vysoce reprezentativní, nezařízený byt 7+kk k pronájmu, který je součástí exkluzivního bytového komplexu Rezidence Rooseveltova s 24/7 recepcí aj.

Ve třetím patře bytového komplexu s výtahem se nachází tento luxusní, nadstandardně prostorný, nezařízený byt 7+kk k pronájmu disponující obytnou plochou čítající celkem 390 m2. Noblesní světlý interiér bytu se sestává z impozantní vstupní haly, 5 elegantních ložnic, 3 designových koupelen, velkolepého obývací pokoje, moderně vybavené kuchyně a jídelny. K bytu náleží rovněž 4 balkony s výhledem, sklep a 2 garážová stání.

Rezidence Rooseveltova nabízí k dispozici velký krytý relaxační bazén, posilovnu, saunu a vlastní zahradu. Byt k pronájmu je umístěn v těsném sousedství menšího veřejného parku Willyho Brandta pro příjemný odpočinek. V blízkosti se rovněž nachází Interní nemocnice Bubeneč s nadstandardní lékařskou a ošetřovatelskou péčí, několik státních mateřských škol, soukromá mateřská škola, speciální základní škola, menší supermarket a tenisové kurty. Na vzdálenějším Puškinově náměstí se nachází dětské hřiště, sousedící s kavárnou včetně cukrárny a několik menších restaurací. Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností i skvělou dostupností ke spojům MHD (stanice metra Dejvická, mateřským školkám, základním školkám nebo k areálům ČVUT a VŠCHT. Rovněž se můžete věnovat relaxaci či sportovním aktivitám v nedaleké Stromovce a v dalších z mnoha parků. Výborná dostupnost do centra města i na letiště.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 23 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Na Zátorce
Na Zátorce 59 000 Kč Na Zátorce, Praha 6 170 m²
Zelená
Zelená 33 000 Kč Zelená, Praha 6 130 m²
Zelená
Zelená 25 000 Kč Zelená, Praha 6 80 m²
Poslat email příteli
zavřít okno