Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Roosveltova

Luxusní nadstandardně zařízená vila o velikosti 1 120 m2 nacházející se v žádané lokalitě Praha 6 - Bubeneč

Rooseveltova, Praha 6, Bubeneč

ID 412588 Parkování garáž
Nemovitost Vila Balkon/ terasa Ano
Dispozice 12+3 Zařízeno Ano
Velikost 1120 m² Velikost pozemku 3456 m²
Podlaží 4 Energetický štítek G
Status nemovitosti volný
K dispozici Ihned k nastěhování
Pronájem: 300 000 Kč / měsíc + 40 000 Kč měsíční poplatky

Architektonický skvost, honosné sídlo či reprezentativní prezidentská vila. Těmito i dalšími superlativy lze pojmenovat tento exkluzivní klenot architektury, který se majestátně tyčí v Rooseveltově ulici. Impozantní zařízená prezidentská vila 12+3 k pronájmu s grandiózními přilehlými pozemky o rozloze 3 456 m2 a též plaveckým bazénem či fontánou.

Dechberoucí prvorepubliková zařízená vila 12+3 k pronájmu z roku 1929 ve francouzském stylu byla navržena předními architekty Ernstem Mühlsteinem a Victorem Furthem. Prapůvodním majitelem nebyl nikdo jiný než významný podnikatel své doby - vlastník Paláce Koruna pan Gustav Barth. Mezi další významné pány patřili bezesporu např. Klement Gottwald, Antonín Zápotocký, aj.

Velkolepých 1 120 m2 obytné plochy nabízí svým rezidentům k užívání noblesní dobový interiér vyladěný do nejmenšího detailu, který disponuje zázemím pro staff, reprezentativní částí vhodnou pro státní návštěvy, recepce a jiné společenské události a obytnou částí. 6 luxusních ložnic, 6 elegantních koupelen, 3 pracovny, 2 vysoce reprezentativní obývací pokoje, jídelna, kuchyně, která je technicky uzpůsobena pro přípravu asijské kuchyně, šatny a v neposlední řadě také neopomenutelná 'party místnost' se vstupem na zahradu, disponující kino sálem, karaoke, kuchyňkou vhodnou pro přípravu barového občerstvení, koktejlů apod. Mimo jiné vila disponuje nadstandardním počtem úložných prostor, vinným sklípkem, zimní zahradou, terasami aj. Nároky i těch nejnáročnějších klientů dozajista uspokojí též pompézní udržovaná zahrada navržena ve stylu anglických parků o rozloze 3 456 m2, která je přímo stvořená pro pořádání venkovních banketů a garden party. Lze na ní naleznout podlouhlou obdélníkovou fontánu se světelnou projekcí na dně, která se rozprostírá od hlavní terasy směrem do zahrady. Dále pak luxusní plavecký bazén dekorovaný sochou a 4 parkovací stání.

Jedinečná diplomatická lokalita Prahy 6 - Bubeneč disponuje kompletní občanskou vybaveností i skvělou dostupností ke spojům MHD, mateřským školkám, základním školkám nebo k areálům ČVUT a VŠCHT. Rovněž se můžete věnovat relaxaci či sportovním aktivitám v nedaleké Stromovce a v dalších z mnoha parků. Výborná dostupnost do centra města i na letiště.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 20 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

V Podbabě
V Podbabě 50 000 Kč V Podbabě, Praha 6 200 m²
Hanzelkova
Hanzelkova 90 000 Kč Hanzelkova, Praha 6 240 m²
K Parku
K Parku 2 500 EUR K Parku, Praha 6 180 m²
Poslat email příteli
zavřít okno