Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Rozdělovská

Rodinný dům s bazénem o velikosti 360 m2 se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 6 - Břevnov.

Rozdělovská, Praha 6, Břevnov

ID 412547 Parkování garáž
Nemovitost Rodinný dům Balkon/ terasa Ano
Dispozice 6+kk Zařízeno Ne
Velikost 360 m² Velikost pozemku 1100 m²
Podlaží 2 Energetický štítek B
Status nemovitosti volný
K dispozici Ihned k nastěhování
Pronájem: 90 000 Kč / měsíc + měsíční poplatky

Především rodiny s dětmi dozajista ocení nabídku bydlení v poklidné lokalitě Břevnova v námi nabízeném vysoce moderním, nezařízeném rodinném domě 6+kk k pronájmu. Pokud už Vás ruch velkoměsta omrzel a rádi byste pro změnu žili blízko přírody bez hluku projíždějících aut, pak je tato jedinečná nabídka přesně pro Vás to pravé.

Uprostřed poklidné zeleně se nachází tento moderní nezařízený rodinný dům 6+kk k pronájmu disponující obytnou plochou celých 360 m2. Nemovitost je tvořena vstupní halou, pracovnou, šatnou, 4 světlými ložnicemi, 2 moderními koupelnami, samostatnou toaletou, vzdušným obývacím pokojem s krbem, komorou a plnohodnotně vybavenou prostornou kuchyní. K vile náleží rovněž terasa, balkon, garáž a impozantní zahrada s bazénem.

V těsné blízkosti Obory Hvězda či Bílé Hory je situováno toto jedinečné bydlení, které se nachází v lokalitě Břevnova s kompletní občanskou vybaveností - základní a mateřské školy, dětská hřiště, obchody, lékárna, autobusové stanice, aj. V dojezdové vzdálenosti do 10 minut je k dispozici Fakultní nemocnice Motol.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

K Parku
K Parku 48 000 Kč K Parku, Praha 6 160 m²
Hořovského
Hořovského 42 000 Kč Hořovského, Praha 6 200 m²
Dubová
Dubová 70 000 Kč Dubová, Praha 6 590 m²
Poslat email příteli
zavřít okno