Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Sadová

Samostatně stojící rodinný dům se zahradou v Průhonicích

Průhonice

ID 401708 Parkování garáž
Nemovitost Vila Balkon/ terasa Ano
Dispozice 7+1 Zařízeno Ne
Velikost 300 m² Velikost pozemku 1000 m²
Podlaží 2 Energetický štítek G
Status nemovitosti volný
K dispozici srpen / 2021
Pronájem: 110 000 Kč / měsíc + 14 000 Kč měsíční poplatky

Především rodiny s dětmi dozajista ocení nabídku bydlení v poklidné lokalitě Průhonic v nabízeném vysoce moderním nezařízeném rodinném domě 7+1 k pronájmu. Pokud už Vás ruch velkoměsta omrzel a rádi byste pro změnu žili blízko přírody bez hluku projíždějících aut, pak je tato jedinečná nabídka přesně pro Vás to pravé.

Tento jedinečný moderní nezařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu po rekonstrukci disponuje velkolepou obytnou plochou čítající celkem 300 m2 a rovněž udržovanou rozlehlou zahradou. Světlý interiér domu je tvořen vzdušným obývacím pokojem s krbem. Dále 5 prostorných ložnic, 2 šatny, 2 elegantní koupelny, 2 samostatné toalety, designově vybavená kuchyně a pokoj pro hosty. V suterénu domu lze naleznout sklad, saunu, prádelnu a technické zázemí. K domu náleží mimo udržovanou zahradu a prostornou terasu také garáž pro 2 vozy.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností v místě, obchody, restaurace, hřiště, botanická zahrada. V blízkosti bydlení se rovněž nachází Průhonický park, Sokolovna Průhonice, Zámek Průhonice, Přírodní park Botič-Milíčov, Aquapalce Praha aj. Skvělá dopravní dostupnost, 15 minut autem do Prahy.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 14 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Sadová
Sadová 110 000 Kč Sadová, Průhonice 350 m²
Pod Valem II.
Pod Valem II. 89 000 Kč Pod Valem II., Průhonice 400 m²
Pod Valem II.
Pod Valem II. 90 000 Kč Pod Valem II., Průhonice 0 400 m²
Poslat email příteli
zavřít okno