Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Sibeliova

Prvorepubliková vila s krásným výhledem na Pražský hrad a Strahovský klášter nacházející se v malebné lokalitě Prahy 6 - Střešovice

Sibeliova, Praha 6, Střešovice

ID 400858 Parkování garáž
Nemovitost Vila Balkon/ terasa Ano
Dispozice 5+1 Zařízeno Ne
Velikost 200 m² Velikost pozemku 300 m²
Podlaží 3 Energetický štítek D
Status nemovitosti volný
K dispozici srpen / 2021
Pronájem: 75 000 Kč / měsíc + 6 000 Kč měsíční poplatky

Klidná lokalita Střešovic je jako stvořená pro rodiny s dětmi, disponuje mnoha dětskými hřišti, základními i mateřskými školami a veškerou občanskou vybaveností. Nedaleký park Hadovka představuje ideální místo k relaxaci po náročném pracovním dni i ke sportovnímu vyžití. Nadstandardní bydlení v prvorepublikové nezařízené vile 5+1 k pronájmu.

Tato vysoce reprezentativní, prvorepubliková, nezařízená vila 5+1 k pronájmu nabízí svým rezidentům k užívání obytnou plochu 200 m2 a je tvořena vstupní halou, vzdušným obývacím pokojem, vybavenou kuchyní s jídelnou, 4 komfortními ložnicemi, 3 elegantními koupelnami, komorou a samostatnou toaletou. K nemovitosti náleží rovněž prádelna, terasa, zahrada a garáž.

Klidná lokalita pražských Střešovic disponuje kompletní občanskou vybaveností - obchody, restaurace, pošta, lékárny, aj. Nedaleko se rovněž nachází základní a mateřské školy, dětská hřiště, v dojezdové vzdálenosti pár minut stanice metra Bořislavka nebo zimní stadion Hvězda. Pokud rádi trávíte čas uprostřed zeleně není nic jednoduššího než navštívit nedaleký park Hadovka.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 6 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

K Vinicím
K Vinicím 77 550 Kč K Vinicím, Praha 6 237 m²
Nebušická-Nebušice
Nebušická-Nebušice 100 000 Kč Nebušická, Praha 6 270 m²
K Parku
K Parku 80 000 Kč K Parku, Praha 6 223 m²
Poslat email příteli
zavřít okno